forumnju z rachunkiemofertaWyższa kwota faktury

Wyższa kwota faktury

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 13:01)

<span >Cytuję -> czy było coś poza standardem. Może w nocy zakrada się do Twojego telefonu ten żółty ludek z Nju i wydzwania za granicę albo śle sms-y premium do pięknych pań ?<--- koniec  cytatu.<br ><br ><br ><br ><span >Nie mam żadnego nr. dodatkowego. Nie miało miejsca nic - co zawarłam w powyższym cytacie. .Wysłałam na BOK kopię szczegółową przedmiotowej FV.<br ><br ><span >pozdrawiam, Avepad

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 13:05)

[cytat]
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 


Nie mam żadnego dodatkowego numeru  !

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 13:35)

to jest odpowiedź na post:

[cytat]
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 


Nie mam żadnego dodatkowego numeru  !


Spokojnie, tylko zapytałem! ;-) Skoro uważasz, że rachunek jest bezzasadnie zawyżony, jak najbardziej reklamuj. Raz, że jak tu wspomniano trzeba walczyć o swoje. Dwa, że może mają jakiś błąd w systemie, o którym nawet nie wiedzą i każde takie zgłoszenie może pomóc zlikwidować problem.
Pozdrawiam.

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 20:05)

Witam, u mnie już drugi raz jest wyższa kwota płątności za numer+ dodatkowy. Miało być 29+9 i w sumie jest, tyle że jeszcze doliczane są i połączenia i internet w pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego. Dlaczego - nie wiem, ale się dowiem. ZA chwilę szukam numeru i zaczynam batalię. Coś jest chyba nie tak.

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 20:05)

Witam, u mnie już drugi raz jest wyższa kwota płątności za numer+ dodatkowy. Miało być 29+9 i w sumie jest, tyle że jeszcze doliczane są i połączenia i internet w pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego. Dlaczego - nie wiem, ale się dowiem. ZA chwilę szukam numeru i zaczynam batalię. Coś jest chyba nie tak.

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-23 07:23)

Witam, Posiadam ofertę wszystko nie więcej niż 29zł na miesiąc. Wystąpiłem o dodatnie dodatkowego nr do mojej oferty. Umowa doszła została podpisana. Po jakimś czasie otrzymałem sms ze mój wniosek został negatywnie rozpatrzony i nie można dodać nr z powodu niezgodności danych (zmiana dowodu osobistego, moje niedopatrzenie). Karty z tymczasowym nr którą otrzymałem wraz z umową nawet nie rozpakowałem, a do rachunku została doliczona kwota 10,45zł właśnie za ten nr tymczasowy który nie został pozytywnie zweryfikowany oraz nie został nigdy użyty. 


Moje pytanie, jak mogę wystąpić o cofnięcie doliczonej kwoty do rachunku za usługę której tak na prawdę nie otrzymałem?

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-23 09:20)

to jest odpowiedź na post:

Witam, u mnie już drugi raz jest wyższa kwota płątności za numer+ dodatkowy. Miało być 29+9 i w sumie jest, tyle że jeszcze doliczane są i połączenia i internet w pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego.


To w końcu jest dobrze (29+9) czy niedobrze, bo się pogubiłem?
Połączenia (+sms+mms+internet)  w danym okresie rozliczeniowym są zawsze najpierw naliczane wg cennika  - aż do momentu osiągnięcia limitu (29zl lub 39zł, zależnie od wybranej opcji). Tak przecież działa Nju z rachunkiem. Ja swój limit (29) osiągam zazwyczaj właśnie już w pierwszym dniu, nawet nie wykonując żadnej rozmowy. 29zł to przecież tylko ok. 152MB internetu - w dobie mediów strumieniowych można bardzo szybko "zużyć" ;-)


@chipit
Jak zgłaszać reklamacje:
http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,zgloszenie-reklamacji-w-nju-mobile

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-23 23:16)

Ja proponuje zlozyc reklamacje jesli uwazasz ze cos jest nie tak. Konultant sprawdzi z czego wynikaja oplaty i da odpowiedz

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-25 17:23)

to jest odpowiedź na post:

Ja proponuje zlozyc reklamacje jesli uwazasz ze cos jest nie tak. Konultant sprawdzi z czego wynikaja oplaty i da odpowiedz


I w sumie można by na tym zakończyć tę dyskusję. Już w drugim-trzecim poście ;)


Ja tylko przypomnę, że na rachunku szczegółowym znajdują się połączenia oznaczone "ALL". Są to połączenia "standardowe" (czyli nie międzynarodowe, sms-y premium, itp.) i są naliczane normalnie wg cennika Nju, aż do osiągnięcia maksymalnej kwoty naszego limitu. Wspominałem post wcześniej, był także niedawno na ten temat wątek:
Wyjasnienie ALL
Suma "ALL" w danym okresie rozliczeniowym nie powinna przekroczyć kwoty naszego limitu nju z rachunkiem, np. 29zł, 39zł - w zależności od wybranej opcji.

[edytowane przez stanley99 o 18:07 w dniu 2017-11-25]
 

Wyższa kwota faktury (2019-01-25 12:46)

Dlaczego są doliczane dodatkowe koszty rozmów zagranicznych ale w UE , które zawyżają rachunek mimo taryfy do29? Reklama kłamała? 

~lukk

odpowiedź

Wyższa kwota faktury | scarecrov (16.11.2017, 12:42)

Miałem pakiet nie więcej niż 39zł + dodatkowy numer 9zł -> czyli powinienem zapłacić 48zł,
zmieniłem pakiet na 29zł + 9zł za dodatkowy, 
nie wykonywałem żadnych rozmów premium ani nie wysyłałem smsów, 
dlaczego na fakturze mam ponad 50 zł?

Widzę że inni też się na to skarżą, czyżby jednak Nju Mobile to jedna wielka ściema?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników