forumnju z rachunkiemofertaNju dodatkowy, cesja?

Nju dodatkowy, cesja?

 

Nju dodatkowy, cesja? (2017-12-27 07:40)

Witam, 
<font color="#185d68">Wątek był poruszany, ale odpowiedzi znalazłem kilka (różnych, że można, że nie można)
</font>
Posiadam Nju z rachunkiem na siebie - żona ma numer w innej sieci zarejestrowany na siebie.
Jak najlepiej zrobić aby dołączyła do mnie jako numer dodatkowy.


Czy wystarczy, że przeniesie numer do nju na kartę i wtedy dorzucę ten numer do siebie jako dodatkowy?


Czy żona musi mieć nju z rachunkiem?


Czy bez problemu dorzucę jej numer do siebie jako dodatkowy? z tym, że ja mam zarejestrowany na siebie, a żona na siebie?

~klient

 

Nju dodatkowy, cesja? (2017-12-27 13:46)

Żona powinna dokonać cesji na Ciebie u obecnego operatora i jak już dojdzie do zmiany przez stronę nju mobile możesz złożyć zamówienie na przeniesienie nju dodatkowego. Może też żona przenieść numer do oferty na kartę, a następnie wraz z żoną udacie się o Salonu Orange i przerejestrujecie numer na Ciebie, a następnie złożysz przez stronę zamówienie na przeniesienie numeru o oferty z rachunkiem jako numer dodatkowy, ale moim zdaniem za dużo z tym zabawy, więc polecam opcję pierwszą :)

~odpowiedzialna

odpowiedź

Nju dodatkowy, cesja? | ~klient (27.12.2017, 07:40)

Witam, 
<font color="#185d68">Wątek był poruszany, ale odpowiedzi znalazłem kilka (różnych, że można, że nie można)
</font>
Posiadam Nju z rachunkiem na siebie - żona ma numer w innej sieci zarejestrowany na siebie.
Jak najlepiej zrobić aby dołączyła do mnie jako numer dodatkowy.


Czy wystarczy, że przeniesie numer do nju na kartę i wtedy dorzucę ten numer do siebie jako dodatkowy?


Czy żona musi mieć nju z rachunkiem?


Czy bez problemu dorzucę jej numer do siebie jako dodatkowy? z tym, że ja mam zarejestrowany na siebie, a żona na siebie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników