forumnju z rachunkiemofertaWyższa kwota faktury

Wyższa kwota faktury

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 13:01)

<span >Cytuję -> czy było coś poza standardem. Może w nocy zakrada się do Twojego telefonu ten żółty ludek z Nju i wydzwania za granicę albo śle sms-y premium do pięknych pań ?<--- koniec  cytatu.<br ><br ><br ><br ><span >Nie mam żadnego nr. dodatkowego. Nie miało miejsca nic - co zawarłam w powyższym cytacie. .Wysłałam na BOK kopię szczegółową przedmiotowej FV.<br ><br ><span >pozdrawiam, Avepad

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 13:05)

[cytat]
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 


Nie mam żadnego dodatkowego numeru  !

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 13:35)

to jest odpowiedź na post:

[cytat]
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 


Nie mam żadnego dodatkowego numeru  !


Spokojnie, tylko zapytałem! ;-) Skoro uważasz, że rachunek jest bezzasadnie zawyżony, jak najbardziej reklamuj. Raz, że jak tu wspomniano trzeba walczyć o swoje. Dwa, że może mają jakiś błąd w systemie, o którym nawet nie wiedzą i każde takie zgłoszenie może pomóc zlikwidować problem.
Pozdrawiam.

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 20:05)

Witam, u mnie już drugi raz jest wyższa kwota płątności za numer+ dodatkowy. Miało być 29+9 i w sumie jest, tyle że jeszcze doliczane są i połączenia i internet w pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego. Dlaczego - nie wiem, ale się dowiem. ZA chwilę szukam numeru i zaczynam batalię. Coś jest chyba nie tak.

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-22 20:05)

Witam, u mnie już drugi raz jest wyższa kwota płątności za numer+ dodatkowy. Miało być 29+9 i w sumie jest, tyle że jeszcze doliczane są i połączenia i internet w pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego. Dlaczego - nie wiem, ale się dowiem. ZA chwilę szukam numeru i zaczynam batalię. Coś jest chyba nie tak.

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-23 07:23)

Witam, Posiadam ofertę wszystko nie więcej niż 29zł na miesiąc. Wystąpiłem o dodatnie dodatkowego nr do mojej oferty. Umowa doszła została podpisana. Po jakimś czasie otrzymałem sms ze mój wniosek został negatywnie rozpatrzony i nie można dodać nr z powodu niezgodności danych (zmiana dowodu osobistego, moje niedopatrzenie). Karty z tymczasowym nr którą otrzymałem wraz z umową nawet nie rozpakowałem, a do rachunku została doliczona kwota 10,45zł właśnie za ten nr tymczasowy który nie został pozytywnie zweryfikowany oraz nie został nigdy użyty. 


Moje pytanie, jak mogę wystąpić o cofnięcie doliczonej kwoty do rachunku za usługę której tak na prawdę nie otrzymałem?

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-23 09:20)

to jest odpowiedź na post:

Witam, u mnie już drugi raz jest wyższa kwota płątności za numer+ dodatkowy. Miało być 29+9 i w sumie jest, tyle że jeszcze doliczane są i połączenia i internet w pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego.


To w końcu jest dobrze (29+9) czy niedobrze, bo się pogubiłem?
Połączenia (+sms+mms+internet)  w danym okresie rozliczeniowym są zawsze najpierw naliczane wg cennika  - aż do momentu osiągnięcia limitu (29zl lub 39zł, zależnie od wybranej opcji). Tak przecież działa Nju z rachunkiem. Ja swój limit (29) osiągam zazwyczaj właśnie już w pierwszym dniu, nawet nie wykonując żadnej rozmowy. 29zł to przecież tylko ok. 152MB internetu - w dobie mediów strumieniowych można bardzo szybko "zużyć" ;-)


@chipit
Jak zgłaszać reklamacje:
http://www.njumobile.pl/obsluga/formalnosci,zgloszenie-reklamacji-w-nju-mobile

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-23 23:16)

Ja proponuje zlozyc reklamacje jesli uwazasz ze cos jest nie tak. Konultant sprawdzi z czego wynikaja oplaty i da odpowiedz

 

Wyższa kwota faktury (2017-11-25 17:23)

to jest odpowiedź na post:

Ja proponuje zlozyc reklamacje jesli uwazasz ze cos jest nie tak. Konultant sprawdzi z czego wynikaja oplaty i da odpowiedz


I w sumie można by na tym zakończyć tę dyskusję. Już w drugim-trzecim poście ;)


Ja tylko przypomnę, że na rachunku szczegółowym znajdują się połączenia oznaczone "ALL". Są to połączenia "standardowe" (czyli nie międzynarodowe, sms-y premium, itp.) i są naliczane normalnie wg cennika Nju, aż do osiągnięcia maksymalnej kwoty naszego limitu. Wspominałem post wcześniej, był także niedawno na ten temat wątek:
Wyjasnienie ALL
Suma "ALL" w danym okresie rozliczeniowym nie powinna przekroczyć kwoty naszego limitu nju z rachunkiem, np. 29zł, 39zł - w zależności od wybranej opcji.

[edytowane przez stanley99 o 18:07 w dniu 2017-11-25]
 

Wyższa kwota faktury (2019-01-25 12:46)

Dlaczego są doliczane dodatkowe koszty rozmów zagranicznych ale w UE , które zawyżają rachunek mimo taryfy do29? Reklama kłamała? 

~lukk

odpowiedź

Wyższa kwota faktury | avepad (22.11.2017, 13:05)

[cytat]
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 


Nie mam żadnego dodatkowego numeru  !
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies