forumnju z rachunkiemofertaWyższa kwota faktury

Wyższa kwota faktury

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-25 19:24)

 Roaming (w cenie) to rozmowy z zagranicy do Polski. Z Niemiec do Hiszpanii to już rozmowa zagraniczna, płatna wg cennika

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-27 08:30)

Do jacp11.To pojechałeś po bandzie z tą odpowiedzią 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~xxx

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-27 12:47)

Roaming na rozmowy z Polski do innych krajów UE jest dodatkowo płatny. Te 29 i ani grosza więcej to niezła ściema.

~lukk

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-27 13:11)

Jaki roaming? Nie wiem, do czego wykorzystujecie ten internet, żaląc się, że pakiety wciąż za małe, skoro mylicie podstawowe pojęcia. Sprawdzenie takiej informacji zajmuje mniej niż minutę. Tu link do pierwszego z brzegu artykułu: https://komorkomania.pl/34794,nie-myl-roamingu-z-polaczeniami-miedzynarodowymi. Zupełnie przestaliście samodzielnie myśleć, że wierzycie w reklamy? Internet miał być oknem na świat, niestety coraz więcej ludzi zamulił do tego stopnia, że żyją jak otępieni, w jakimś transie, a potem mają pretensje do całego świata. Informacja w XXI wieku to podstawa, niestety czytanie boli coraz bardziej. Nie czytasz, płacisz - proste. Zachodnia kultura tak ogłupiła ludzi, że wszystko chcą mieć podstawione pod nos.

~ping

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-27 18:26)

Do ping.Popieram Cię w całej rozciągłości tego tematu .

~gość1548609994068

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-27 20:15)

lukk pisze wyraźnie: " rozmów zagranicznych ale w UE" czyli nie transmisja danych ani roaming

~jac

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-27 21:39)

jac - rozmowy międzynarodowe to połączenia z Polski za granicę i to jest dodatkowo płatne. Jak jesteś w UE np. w Portugalii i dzwonisz do kogoś w Niemczech to nadal jest to roaming, bo jesteś za granicą i nie po to Unia wprowadzała regulacje, by dodatkowo płacić. Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje do jednego z państw członkowskich. możesz dzwonić do innego. To, że co niektórzy spryciarze to wykorzystują siedząc non stop za granicą, aż doigrają się dopłat to też temat na osobny wątek. Lukk miał na myśli, rozmowy zagraniczne w UE, bo Polska jest w Unii. Drug jego wypowiedź o roamingu na rozmowy z Polski do innych krajów UE rozwiewa już wszystkie wątpliwości,.

~ping

 

Wyższa kwota faktury (2019-01-28 07:12)

Kolega lukk wczoraj o 12:47 napisał "Roaming na rozmowy z Polski do innych krajów UE jest dodatkowo płatny" .To nie jest darmowy roaming, tylko płatne rozmowy międzynarodowe. Proszę zapoznać się z  https://www.njumobile.pl/roaming
"Kiedy jesteś w Polsce i dzwonisz pod numer zagraniczny (z prefiksem innym niż +48, np. numer hotelu we Francji) - wykonujesz połączenie międzynarodowe.
Roaming międzynarodowy to usługa świadczona na terenie kraju innego niż Polska. oznacza to, że kiedy korzystasz z telefonu za granicą - np. dzwonisz do bliskich w Polsce - wykonujesz połączenia w roamingu.

Jedyny sposób, aby to wyjasnić, to sprawdzenie szczegółowego billingu, wówczas będzie dokładnie widać, za co te opłaty. Jeżlei naliczenie będzie nieprawidłowe, to trzeba zgłosić reklamacje w Biurze Obsługi Klienta, bo bicie piany na forum nic nie da.
<div>
</div>

 

Wyższa kwota faktury (2019-11-05 12:19)

to jest odpowiedź na post:

Witam, u mnie już drugi raz jest wyższa kwota płątności za numer+ dodatkowy. Miało być 29+9 i w sumie jest, tyle że jeszcze doliczane są i połączenia i internet w pierwszy dzień nowego okresu rozliczeniowego. Dlaczego - nie wiem, ale się dowiem. ZA chwilę szukam numeru i zaczynam batalię. Coś jest chyba nie tak.






Czy udało Ci się wyjaśnić co było nie tak? 

~panda

 

Wyższa kwota faktury (2019-11-05 20:57)

Zacznij od sprawdzenia billingu. Potem kontakt z BOK.
Jestem w Nju 2 lata i zawsze faktura zgadza się z moimi rozmowami/SMS

odpowiedź

Wyższa kwota faktury | scarecrov (16.11.2017, 12:42)

Miałem pakiet nie więcej niż 39zł + dodatkowy numer 9zł -> czyli powinienem zapłacić 48zł,
zmieniłem pakiet na 29zł + 9zł za dodatkowy, 
nie wykonywałem żadnych rozmów premium ani nie wysyłałem smsów, 
dlaczego na fakturze mam ponad 50 zł?

Widzę że inni też się na to skarżą, czyżby jednak Nju Mobile to jedna wielka ściema?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników