nowy roaming

w roamingu jak w kraju!

w nju mobile już niedługo, od 15 czerwca 2017 r., w sam raz na wakacje korzystanie z telefonu w roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska) stanie się tak korzystne jak w kraju. oznacza to, że ceny roamingu w UE na połączenia, SMSy i MMSy zostaną zrównane do stawek krajowych, a bezpłatne odbieranie połączeń stanie się standardem. Dzięki temu Twoje koszty w ramach roamingu w UE nie będą już tak wysokie!

jeżeli korzystasz z roamingu w ramach oferty nju z rachunkiem za połączenia, SMSy, MMSy i internet podczas pobytu za granicą w jednym z krajów Strefy 1 zapłacisz tak samo, jak byś był w Polsce, czyli w ramach usługi obniżającej koszty, którą masz włączoną na swoim numerze. w każdym okresie rozliczeniowym otrzymasz Limit GB do wykorzystania podczas wakacji zagranicznych, a połączenia odbierane w roamingu będą bezpłatne.

jeżeli korzystasz z roamingu w ramach oferty nju na kartę za każdą minutę, SMS, MMS zapłacisz tyle, ile wynosi cena krajowa: 19 gr za minutę, 9 gr za SMS i 19 gr za MMS. koszt 1 MB w roamingu UE w strefie 1 w ramach promocji wyniesie 10 gr, a połączenia odbierane będą bezpłatne.

aż w 35 krajach będziesz mógł korzystać z telefonu na takich samych zasadach z jak w Polsce
Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Gujana Francuska, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Martynika, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Reunion, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy

dokumenty