profil na forum

nick
avepad
nowicjusz

moje ostatnie

Wyższa kwota faktury

(2017-11-22 13:05 w wątku Wyższa kwota faktury )

[cytat]
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 


Nie mam żadnego dodatkowego numeru  !

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wyższa kwota faktury

(2017-11-22 13:01 w wątku Wyższa kwota faktury )

<span >Cytuję -> czy było coś poza standardem. Może w nocy zakrada się do Twojego telefonu ten żółty ludek z Nju i wydzwania za granicę albo śle sms-y premium do pięknych pań ?<--- koniec  cytatu.<br ><br ><br ><br ><span >Nie mam żadnego nr. dodatkowego. Nie miało miejsca nic - co zawarłam w powyższym cytacie. .Wysłałam na BOK kopię szczegółową przedmiotowej FV.<br ><br ><span >pozdrawiam, Avepad

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wyższa kwota faktury

(2017-11-22 12:27 w wątku Wyższa kwota faktury )

to jest odpowiedź na post:


Powtarzam pytanie, na które na razie nikt z "narzekających" nie odpowiedział:  co wynika z rachunku szczegółowego lub dostępnej online Listy połączeń? Zaglądałaś tam, próbowałaś sprawdzić za co konkretnie naliczono opłaty, samodzielnie coś podsumować? Przecież nie jestem wróżbitą, pisałem już. Nie wiem z jakich usług korzystałaś, czy było coś poza standardem. Może w nocy zakrada się do Twojego telefonu ten żółty ludek z Nju i wydzwania za granicę albo śle sms-y premium do pięknych pań ? ;-)  Jeżeli rzeczywiście nie było nic ponad standard, a suma obciążeń za rozmowy/SMSy/MMSy/internet przekracza kwotę limitu (u Ciebie 39zł) - zgłoś reklamację do BOK. Być może jest jakiś bug w systemie, albo błąd popełnił człowiek, przecież to niewykluczone.
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 


======
<span >

<span >Cytuję -> czy było coś poza standardem. Może w nocy zakrada się do Twojego telefonu ten żółty ludek z Nju i wydzwania za granicę albo śle sms-y premium do pięknych pań ?<--- koniec  cytatu.



<span >Nie mam żadnego nr. dodatkowego. Nie miało miejsca nic - co zawrłam w powyższym cytacie. .Wysłałam na BOK kopię szczegółową przedmiotowej FV.

<span >pozdrawiam, Avepad


<span >

<span >

<span >

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Wyższa kwota faktury

(2017-11-22 12:04 w wątku Wyższa kwota faktury )

to jest odpowiedź na post:


Powtarzam pytanie, na które na razie nikt z "narzekających" nie odpowiedział:  co wynika z rachunku szczegółowego lub dostępnej online Listy połączeń? Zaglądałaś tam, próbowałaś sprawdzić za co konkretnie naliczono opłaty, samodzielnie coś podsumować? Przecież nie jestem wróżbitą, pisałem już. Nie wiem z jakich usług korzystałaś, czy było coś poza standardem. Może w nocy zakrada się do Twojego telefonu ten żółty ludek z Nju i wydzwania za granicę albo śle sms-y premium do pięknych pań ? ;-)  Jeżeli rzeczywiście nie było nic ponad standard, a suma obciążeń za rozmowy/SMSy/MMSy/internet przekracza kwotę limitu (u Ciebie 39zł) - zgłoś reklamację do BOK. Być może jest jakiś bug w systemie, albo błąd popełnił człowiek, przecież to niewykluczone.
P.S. Masz nr dodatkowy? Jeśli tak, to by dawało około 50zł (39+9) ... 

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Wyższa kwota faktury

(2017-11-21 13:04 w wątku Wyższa kwota faktury )

Cytuję :  (...) Poza tym oprócz SMS-ów premium dodatkowo płatne są np. rozmowy międzynarodowe (gdy dzwonisz z Polski na nr zagraniczny), albo np. połączenia video, roaming poza strefą UE, itp. Szczegóły znajdziesz w cenniku.


Np. ja  nie dzwoniłam "z Polski na nr. zagraniczny"  nie wysyłam sms premium, nie mam połączeń video - mam taryfę >> nie więcej niż 39 <<  a zapłacić mam także około 50 zł.

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób