forumnju z rachunkiemofertaSzybsze przejście z nju zero do nju buzz

Szybsze przejście z nju zero do nju buzz

 

Szybsze przejście z nju zero do nju buzz (2013-09-11 09:39)

Witam, chciałam przenieść swój stary numer do nju mobile, wysłałam zamówienie, otrzymałam kartę tymczasową i podpisałam umowę. Po czasie okazało się, że jednak muszę dokonać aktualizacji danych (panieńskich - numer mam już 16 lat...) na starym numerze i dopiero wtedy zostanie on przeniesiony. Przemyślałam sprawę i postanowiłam pozostać przy numerze tymczasowym od nju, rezygnując z przenoszenia numeru, czyli po prostu nie zaktualizować danych. Konsultant udzielił mi informacji, że mogę tak zrobić, i że w takiej sytuacji numer tymczasowy automatycznie po 21 dniach roboczych (sam obliczył 21 dni licząc od momentu podpisania umowy) z taryfy nju zero przeniesiony do taryfy nju buzz. Te 21 dni roboczych miało minąć 10 września. O wszystkim miałam zostać poinformowana mailowo i smsowo. Wczoraj czekałam - i nic. Zalogowałam się na konto. Okazało się, że okres rozliczeniowy nju zero wypada od 24.08.13 do 23.09.13 i brak jest informacji o wcześniejszym przeniesieniu taryfy.
CZY MOGĘ WCZEŚNIEJ NIŻ 23.09. przejść z NJU ZERO do NJU BUZZ? Jak...?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Szybsze przejście z nju zero do nju buzz (2013-09-11 19:10)

Możesz, sprawdź czy w zakładce "moje konto" przy aktualnym planie taryfowym masz opcję "zmień", jesli tak to klikasz tam i zmieniasz na nju buzz, jeśli nie ma tam tej opcji to trzeba wysłać zgłoszenie do OK Nju lub zadzwonić do nich i poprosić o zmianę taryfy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Szybsze przejście z nju zero do nju buzz (2013-09-12 14:41)

to jest odpowiedź na post:

Możesz, sprawdź czy w zakładce "moje konto" przy aktualnym planie taryfowym masz opcję "zmień", jesli tak to klikasz tam i zmieniasz na nju buzz, jeśli nie ma tam tej opcji to trzeba wysłać zgłoszenie do OK Nju lub zadzwonić do nich i poprosić o zmianę taryfy.


Dzięki za pomoc. Faktycznie jest taka możliwość - już dzisiaj taryfa po zalogowaniu jest zmieniona na nju buzz, ale... Nie wiem czy jest aktywna i czy mogę już rozmawiać bez limitów? nie otrzymałam żadnego smsa ani maila z informacja o zmianie taryfy :-(


odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Szybsze przejście z nju zero do nju buzz (2013-09-12 15:51)

Sprawdź czy w zakładce stan konta, masz juz podział na trzy słupki związane z połączeniami, wiadomościami i internetem. jak to jest to pewnie Nju Buzz juz działa. Ewentualnie możesz wstrzymać się do jutra z dzwonieniem i w tedy na 100% będzie już działał Nju Buzz. Czasem dopiero 24h po wprowadzeniu zmiany zaczyna to działać.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Szybsze przejście z nju zero do nju buzz (2013-09-12 19:06)

Są trzy słupki. Zrobiłam testowe połączenie - nalicza się na abonament. Wszystko ok :-) Bardzo dziękuję za pomoc!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Szybsze przejście z nju zero do nju buzz | dobranocka (11.09.2013, 09:39)

Witam, chciałam przenieść swój stary numer do nju mobile, wysłałam zamówienie, otrzymałam kartę tymczasową i podpisałam umowę. Po czasie okazało się, że jednak muszę dokonać aktualizacji danych (panieńskich - numer mam już 16 lat...) na starym numerze i dopiero wtedy zostanie on przeniesiony. Przemyślałam sprawę i postanowiłam pozostać przy numerze tymczasowym od nju, rezygnując z przenoszenia numeru, czyli po prostu nie zaktualizować danych. Konsultant udzielił mi informacji, że mogę tak zrobić, i że w takiej sytuacji numer tymczasowy automatycznie po 21 dniach roboczych (sam obliczył 21 dni licząc od momentu podpisania umowy) z taryfy nju zero przeniesiony do taryfy nju buzz. Te 21 dni roboczych miało minąć 10 września. O wszystkim miałam zostać poinformowana mailowo i smsowo. Wczoraj czekałam - i nic. Zalogowałam się na konto. Okazało się, że okres rozliczeniowy nju zero wypada od 24.08.13 do 23.09.13 i brak jest informacji o wcześniejszym przeniesieniu taryfy.
CZY MOGĘ WCZEŚNIEJ NIŻ 23.09. przejść z NJU ZERO do NJU BUZZ? Jak...?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies