forumnju z rachunkiemusługiNaliczanie internetu

Naliczanie internetu

 

Naliczanie internetu (2013-09-12 10:26)

Cześć,

Od pewnego czasu zamierzam przejść do nju, jednak mam ciągle jeden problem związany ze sposobem naliczania opłaty za internet. W cenniku jest napisane, że opłata jest naliczana za każde 100kB. Czy to jest za każde rozpoczęte 100kB? Posłużę się przykładem (gdzie te 100kB to 1,9gr): połączyłem się na chwilę z internetem i pobrałem 10kB; potem odłączyłem się od sieci, ale po pewnym czasie się połączyłem ponownie i pobrałem 90kB. Czy za te dwa połączenia zapłaciłem 1,9gr czy dwa razy tyle?

Dziękuję z góry za odpowiedź
Bartek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~barteque

 

Naliczanie internetu (2013-09-12 10:57)

Imho każde zostanie policzone jako 100kb bo taka jest minimalna taryfa, czasem lepiej sie nie rozlaczac... 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Naliczanie internetu (2013-09-19 01:35)

Jest tak jak pisze hkr ale wiedz że obecnie na 99,99% masz to samo rozwiązanie...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Naliczanie internetu (2013-09-27 18:09)

Heh limit należności za internet jest 19 zł  a ja mam naliczone 26 zł , dlaczego tak się stało?

odpowiedź

Naliczanie internetu | ~barteque (12.09.2013, 10:26)

Cześć,

Od pewnego czasu zamierzam przejść do nju, jednak mam ciągle jeden problem związany ze sposobem naliczania opłaty za internet. W cenniku jest napisane, że opłata jest naliczana za każde 100kB. Czy to jest za każde rozpoczęte 100kB? Posłużę się przykładem (gdzie te 100kB to 1,9gr): połączyłem się na chwilę z internetem i pobrałem 10kB; potem odłączyłem się od sieci, ale po pewnym czasie się połączyłem ponownie i pobrałem 90kB. Czy za te dwa połączenia zapłaciłem 1,9gr czy dwa razy tyle?

Dziękuję z góry za odpowiedź
Bartek
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników