forumnju z rachunkiemofertanie dostarczyli karty sim tylko umowę!

nie dostarczyli karty sim tylko umowę!

 

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! (2013-09-09 19:18)

dziś kurier przywiózł umowę. miała być też karta sim. kurier stwierdził że pewnie przyjdzie gdy nju dostanie podpisaną umowę. dla pewności zadzwoniłem na numer sklepu nju, i dowiedziałem się że przy przejściu z orange nie dają karty sim! na stronie nju podobnej informacji nie ma. moja karta ma już 6 lat i jest mocno wytarta po przenoszeniu do kilku telefonów. uważam że to nieuczciwe zagranie. już na początku pokazują się ze złej strony :-( chyba wycofam się z nju i orange, bo to przecież to samo.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gregor

 

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! (2013-09-10 14:15)

Sam napisałeś, że Nju i Orange to to samo, więc trochę dziwi fakt, że jesteś zaskoczony brakiem nowej karty. Skoro mogą uruchomić ofertę na tej samej karcie to nie wydają nowej.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! (2013-09-10 21:26)

To chyba lepiej, że uruchamiają na tej samej karcie. Przechodząc z Orange do NJU unikasz całego tego zamieszania z numerem tymczasowym, przerwy do 24h na numerze głównym i zamieniania kart.
Sam mam kartę jeszcze z logo IDEA, więc więcej niż te 6 lat, a mam i takie co mają ponad 10 lat i działają. Jedyny powód do zmiany takiej karty to wymiana na microSIM czy nanoSIM jeśli nie chce się ich samemu przyciąć.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! (2013-09-11 08:03)

Hmm, jak wczoraj przeglądałem stronę NJU to znalazłem info, że nie wysyłają karty do użytkowników Orange...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~logika

 

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! (2013-09-13 13:07)

ciekawe w którym miejscu to info? czy drobnym druczkiem gdzieś w marginalnej zakładce? informacja że przyjdzie nowa karta jest czytelna od razu przy ofercie. karta której używam ma 6 lat. widnieje jeszcze na niej napis POP. jak już wspomniałem jest mocno wytarta i czasem nie styka. problemów związanych z przenoszeniem numerów na nową kartę się nie boję. ten argument jest śmieszny. firma która zaoszczędzając parę złotych zniechęca do siebie klientów, na dłuższą metę na tym straci.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gregor

 

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! (2014-06-25 09:20)

W/g regulaminu.

 

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! (2014-07-03 19:09)

niestety do kart starszych niż 7lat przycinanie Ci nie pomoże, chyba że będziesz miał fuksa, ja dociołem i niedziała z proostego powoodu jest ciut grubsza i jest problem by włożyć nawet i styk potem odstają i lipa jest. Na szczęście po docięciu nadal działa w starym telefonie

odpowiedź

nie dostarczyli karty sim tylko umowę! | ~gregor (09.09.2013, 19:18)

dziś kurier przywiózł umowę. miała być też karta sim. kurier stwierdził że pewnie przyjdzie gdy nju dostanie podpisaną umowę. dla pewności zadzwoniłem na numer sklepu nju, i dowiedziałem się że przy przejściu z orange nie dają karty sim! na stronie nju podobnej informacji nie ma. moja karta ma już 6 lat i jest mocno wytarta po przenoszeniu do kilku telefonów. uważam że to nieuczciwe zagranie. już na początku pokazują się ze złej strony :-( chyba wycofam się z nju i orange, bo to przecież to samo.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników