Pierwsza faktura

 

Pierwsza faktura (2013-09-07 19:20)

Umowę podpisałem 2 sierpnia z okresem rozliczeniowym od 5 sierpnia , a fakturę otrzymałem za  okres od 6 lipca do 5 sierpnia wys około 9 zł . Po interwencji mailowej dostałem zawiłe pismo wyjaśniające . Dziwne praktyki. Może ktoś łopatologicznie wyjaśni dlaczego zapłaciłem za miesiąc w którym nie byłem jeszcze w NJU ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Pierwsza faktura (2013-09-09 12:33)

system nalicza pełny okres rozzliczeniowy zostałeś przypisany do okresu rozliczeniowego od 6 do 5 każdego miesiąca
Rozmowy masz naliczone od dnia kiedy je zaczełes wykonywać jednak faktura jest wystawiona za pełny okres rozliczeniowy.
Mimo że zaczełes korzystać w sierpniu to na fakturze będziesz miał od 6 lipca do 5 sierpnia
nie ma faktur za np tylko 2 miesiace

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~antykwak

 

Pierwsza faktura (2013-09-09 17:09)

Temat był już tu kilka razy wałkowany, wystarczy poszukać na forum, na każdej fakturze zawsze jest podany pełny okres rozliczeniowy (jeden miesiąc), na pierwszej fakturze też tak jest z tym, że opłaty są naliczone za faktyczne wykorzystanie od daty aktywacji nr.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Pierwsza faktura | darek2313 (07.09.2013, 19:20)

Umowę podpisałem 2 sierpnia z okresem rozliczeniowym od 5 sierpnia , a fakturę otrzymałem za  okres od 6 lipca do 5 sierpnia wys około 9 zł . Po interwencji mailowej dostałem zawiłe pismo wyjaśniające . Dziwne praktyki. Może ktoś łopatologicznie wyjaśni dlaczego zapłaciłem za miesiąc w którym nie byłem jeszcze w NJU ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies