Oszustwo w NJU

 

Oszustwo w NJU (2013-11-13 01:44)

A teraz was zaciekawie ja mam za jedno połączenie do sieci orange w kraju 508zł niby rozmawiałem 1440minut a tego połączenia dokładnie było 3:57minuty. Aktualnie mam zablokowane połączenia. Sprawe zgłosiłem do biura obsługi. 

 

Oszustwo w NJU (2013-11-14 10:11)

Oferta prosta jak barszcz i wszystko pasuje o ile się czyta z zrozumieniem regulaminy i się do nich stosuje to nie ma żadnych niespodzianek, ale jeden z drugim ciemnota do potęgi i później jak faktura to wielce ździwieni i oszukane biedactwa musza się pożalić na forum.Czytać,czytać i jeszcze raz czytać co się podpisuje..panimali.

 

Oszustwo w NJU (2013-11-15 15:14)

Czytać regulamin, czytać. Jak się nie czyta to potem są przykre niespodzianki.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~psn

 

Oszustwo w NJU (2013-12-01 14:01)

dla mnie największym oszustwem jest 5 zł dla klientów nju mobile za połączenia z BOK! play dla porównania ma 1 zł na karty a najwięcej to maks 1,99 - dla abonamentowców.


 

Oszustwo w NJU (2013-12-03 11:27)

to jest odpowiedź na post:

Może masz jeszcze abonament NJU zerowy, jeśli nie to chyba wypadało by reklamować w bok'u 


Co to znaczy "abonament zerowy"?

~zorro

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~wood

 

Oszustwo w NJU (2013-12-20 11:23)

Witam ja dostałem właśnie pierwszom fakture i wszystko jest git,do 29zł za rozmowy doliczono mi 2,80 za smsy i internet.Licznik połączen zatrzymał się na kwocie 29 zł i po tygodniu i tak stał do końca mojego okresu rozliczeniowego.Jedyny i to wielki minus to cena połączenia do Biura Obsługi Klijęta i sama obsługa niewiele potrafi pomóc.W T-MOBILE sprawa wyglądała duzo lepiej i konsultanci byli duzo bardziej kompetentni.

 

Oszustwo w NJU (2013-12-28 23:12)

Ludzie czytajcie
Umowa zaczyna się od pierwszego okresu rozliczeniowego. Do tego czasu macie normalną taryfę, z płatną każdą minutę i sms.
Trzeba czytać od kiedy jest okres rozliczeniowy i dopiero z tym dniem zaczyna się umowa z abonamentem. 


Podzielcie się tą informacją z innymi. 

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jacekp

odpowiedź

Oszustwo w NJU | ~anna (30.08.2013, 22:24)

Otrzymałam fakturę nr 13080414551750 za lipiec/ sierpień 2013 i dowiedziałam się, że mam płacić aż 35,65 zł.za połączenia telefoniczne.  Nie korzystałam z sms-ów i internetu, to dlaczego mam płacić więcej???
Uważam zachowanie Waszej firmy za naganne i oszukanie mnie!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników