Oszustwo w NJU

 

Oszustwo w NJU (2013-10-19 02:11)

a kiedy jest ten nju zerowy a kiedy nju buzz? trzeba to jakoś aktywować? przy przeniesieniu nie ma limitów 29 zł itp.? tylko dla nowych numerów jest limit?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~glock

 

Oszustwo w NJU (2013-10-19 21:04)

A ja już myślałem że ostatnie 2 miechy bo dopiero nr oddadzą 13-11-2013, że już ostatnie chwile z wami powiedzą mi że źle zrobiłem, jakże sie myliłem, faktura ostatnia już była ok, zapłaciłem tego samego dnia, na następny dzień patrze na stronie widnieje jako zapłacona, myśle jest ok, ale jednak nie, zacząłem dostawać ponaglenia do zapłaty, ostatnie to już dużymi literami smsy, ludzie z orange organijcie sie, bo bedzie źle z wami jak będziecie takie nr-y robić, czekam aż zawiadomienie przyjdzie że odsetki mi naliczyliście za zapłaconą fakturę - to już jest śmieszne.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Oszustwo w NJU (2013-10-20 21:14)

ja tez pierwsza fakturę dostałem po 14 dniach na kwotę 57 zł,ale zadzwoniłem z reklamacja.Przeprosili, wprowadzili korektę faktury, obniżyli o połowę.Teraz nie mam problemów jest ok.O wszystkim jestem informowany na bieżąco sms-em. Na stronie też jest ok.Polecam

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ja87

 

Oszustwo w NJU (2013-10-21 11:41)

to jest odpowiedź na post:

Otrzymałam fakturę nr 13080414551750 za lipiec/ sierpień 2013 i dowiedziałam się, że mam płacić aż 35,65 zł.za połączenia telefoniczne.  Nie korzystałam z sms-ów i internetu, to dlaczego mam płacić więcej???
Uważam zachowanie Waszej firmy za naganne i oszukanie mnie!!!


j
ja dostalam to samo.  zamiast 29 zl mam 39,65 zl.do zaplaty. jak rozwiazalas twoj problem. to skandal! 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1382348481672

 

Oszustwo w NJU (2013-10-21 11:42)

mam ten sam problem. dsostalam rachunek na 39.65. jak rozwiazalas ten problem?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1382348481672

 

Oszustwo w NJU (2013-10-30 21:18)

czyli oszuści i naciągacze, ech, za niejakiego Stalina to już by w transporcie do łagru wędrowali na Sybir, albo za niejakiego Adolfa to by już byli za brama za takie oszustwa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~nick111

 

Oszustwo w NJU (2013-11-04 22:06)

BĘDZIE TYLKO GORZEJ ZMYKAJCIE Z NJU

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ef16

 

Oszustwo w NJU (2013-11-04 22:08)

BLOKUJĄ PRAWDE

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ef16

 

Oszustwo w NJU (2013-11-04 22:09)

CENZURA ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~ef16

 

Oszustwo w NJU (2013-11-09 20:26)

Zadziwiające... ja mam telefon już 4 miesiące w Nju mobile i jestem szczerze bardzo zadowolony.

Pierwszy rachunek u mnie - niecałe 25 złotych.
Nie było szoku bo dokładnie wszystko zostało wyliczone tak jak korzystałem.
Reszta rachunków nigdy nie przekroczyła u mnie kwoty wyższej niż w umowie.
Może ja jakiś inny jestem że nigdy nie mam szoku przy odbieraniu rachunku?
Chyba nie jestem bo też dzwonię i piszę wszędzie.
Dzwonię wręcz bez oporu i nikt mi niczego nie blokuje ani nie czepia się.

Jakość połączeń - bardzo dobra.
Do wszystkich stacjonarnych również do 29 złotych - dla mnie rzecz wspaniała.

Sms / mms / internet - wszystko działa, tylko korzystać.
Na przeniesienie numeru razem z aktywacją czekałem kilka dni i od tamtej pory wszystko działa rewelacyjnie.

Jedyny minus to działanie strony internetowej bo jest ona jeszcze "niedopieszczona" i czasem bywają drobne usterki jak niemożność sprawdzenia stanu konta czy ściągnięcia rachunku szczegółowego, jednak myślę że z czasem wszystko będzie funkcjonować tak jak należy.

Może ja jestem z innej planety że nie mam takich problemów z Nju / Orange co reszta?

Zapewne zaraz ktoś powie że jestem z Orange / Nju ale nie, nie jestem.

Jestem po prostu zadowolony bardzo z usług za które płacę.



odpowiedź

Oszustwo w NJU | ~anna (30.08.2013, 22:24)

Otrzymałam fakturę nr 13080414551750 za lipiec/ sierpień 2013 i dowiedziałam się, że mam płacić aż 35,65 zł.za połączenia telefoniczne.  Nie korzystałam z sms-ów i internetu, to dlaczego mam płacić więcej???
Uważam zachowanie Waszej firmy za naganne i oszukanie mnie!!!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników