forumstrona www, moje kontomoje kontoZnikło 5 zł po doładowaniu ? Jak często to się zdarza ?

Znikło 5 zł po doładowaniu ? Jak często to się zdarza ?

 

Znikło 5 zł po doładowaniu ? Jak często to się zdarza ? (2015-03-10 16:44)

Witam , mam pytanie odnośnie dzisiejszego doładowania , czym jestem zaskoczony i rozczarowany ! , doładowałem dziś swój numer xxxxxxx godzina ok. 13. , ....na koncie ok. 5 zł więc kupiłem doładowanie za 30 zł , konto bezterminowe doładowałem ok , po paru minutach sprawdzam stan konta 30 zł a gdzie wcześniejsze 5 zł ? , Ok sprawdzam konto po godzinie dalej 30 zł więc robię krótki telefon na inny numer na pocztę głosową , za parę sekund sprawdzam jest 29,97 zł a gdzie dalej moje 5 zł przed doładowaniem . Jestem w SZOKU , nigdy nie spotkałem się z takim czymś mam ochotę....... ! ! ! Proszę o wyjaśnienie ! ! ! Wysłałem to samo do obsługi klienta , nr. telefonu niestety zastąpiłem x-ami. Jak często tak mogło być ? nie zawsze sprawdzam konto po doładowaniu !

 

Znikło 5 zł po doładowaniu ? Jak często to się zdarza ? (2015-03-11 21:58)

Mam to samo. Równy tydzień temu doładowałem się 2x5zł (oba doładowania są na liście) a dziś dostałem komunikat, że mam poniżej 20gr na koncie. Zgodnie z listą połączeń wydałem 4,95zł i mam 5gr na koncie. Gdzie druga piątka?

[edytowane przez vhr o 21:59 w dniu 2015-03-11]
 

Znikło 5 zł po doładowaniu ? Jak często to się zdarza ? (2015-03-12 09:36)

Cos faktycznie nie jest tak z tymi kwotami w NJU na kartę. Sam do swojego nr dokupiłem drugi na kartę i widzę różne rzeczy. Też mi gdzie zniknęło 5 zł ale pojawiło się z powrotem. Dzisiaj, po doładowaniu,  mam wydatki 0,65 gr od kwoty 45 zł a na koncie jest niecałe 41 zł.

odpowiedź

Znikło 5 zł po doładowaniu ? Jak często to się zdarza ? | zigi (10.03.2015, 16:44)

Witam , mam pytanie odnośnie dzisiejszego doładowania , czym jestem zaskoczony i rozczarowany ! , doładowałem dziś swój numer xxxxxxx godzina ok. 13. , ....na koncie ok. 5 zł więc kupiłem doładowanie za 30 zł , konto bezterminowe doładowałem ok , po paru minutach sprawdzam stan konta 30 zł a gdzie wcześniejsze 5 zł ? , Ok sprawdzam konto po godzinie dalej 30 zł więc robię krótki telefon na inny numer na pocztę głosową , za parę sekund sprawdzam jest 29,97 zł a gdzie dalej moje 5 zł przed doładowaniem . Jestem w SZOKU , nigdy nie spotkałem się z takim czymś mam ochotę....... ! ! ! Proszę o wyjaśnienie ! ! ! Wysłałem to samo do obsługi klienta , nr. telefonu niestety zastąpiłem x-ami. Jak często tak mogło być ? nie zawsze sprawdzam konto po doładowaniu !
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 1 zalogowanych użytkowników