forumnju z rachunkiemofertaFaktura na 88zł brutto na rachunku BUZZ

Faktura na 88zł brutto na rachunku BUZZ

 

Faktura na 88zł brutto na rachunku BUZZ (2015-02-01 19:57)

Witam!<BR>Posiadam ofertę, gdzie za rozmowy powyżej 29zł nie powinienem nic płacić.<BR>Jednak za styczeń dostałem rachunek gdzie za rozmowy mam zapłacić 84zł. (żadnych połączeń premium, raptem jedno na infolinię).<BR>Jak mogę z Państwem wyjaśnić tą sytuację.

 

Faktura na 88zł brutto na rachunku BUZZ (2015-02-01 21:38)

Proszę złożyć reklamację za pomocą zakładki "kontakt"  jako rodzaj z listy wybrać reklamację, nastepnie w treści napisać "Proszę o wyjaśnienie dotyczące nr FA...... , ponieważ uważam, że zostały naliczone nieprawidłowe opłaty. Wnoszę o ponowne poprawnie naliczenie opłat  i rozlicznie w następnej fakturze.<BR>
<BR>Najpierw jednak prześledź dokładnie czy oprócz połączeń  z infoliniami różnymi nie ma : sms na numery stacjonarne (1.23), przekierowania połączeń, rozmów na koszt abonenta, videorozmów, rozmów na numery skrócone *620 *630 oraz inne, połączeń w roamingu i międzynarodowych w tym mms i sms międzynarodowe. Zlicz wszelkie wydatki ze wszystkich limitów przypadających na tą ofertę: czyli 29 zł na komórki i stacjonarne, 9 zł mms i sms i 19 na internet składające. Jeśli zliczysz wszystkie wydatki plus te ponastandardowe i jeszcze mimo wszystko faktura nie będzie się zgadzać, to wówczas masz podstawę do złożenia reklamcji. W innym przypadku najprawdopodobniej dostaniesz odpowiedź negatywaną na reklamację wynikającą z braku znajomości regulaminu usługi i oferty, którą powinieneś znać. <BR>

odpowiedź

Faktura na 88zł brutto na rachunku BUZZ | gość1422817060489 (01.02.2015, 19:57)

Witam!<BR>Posiadam ofertę, gdzie za rozmowy powyżej 29zł nie powinienem nic płacić.<BR>Jednak za styczeń dostałem rachunek gdzie za rozmowy mam zapłacić 84zł. (żadnych połączeń premium, raptem jedno na infolinię).<BR>Jak mogę z Państwem wyjaśnić tą sytuację.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników