forumstrona www, moje kontomoje kontoOdmowa Przeniesienia numeru

Odmowa Przeniesienia numeru

 

Odmowa Przeniesienia numeru (2015-01-17 12:00)

Witam Serdecznie
Mam do was pytanie odnośnie, braku zgody na przeniesienie numeru. Jeśli u mojego byłego operatora miałem tylko i wyłącznie usługę na kartę, a ona nie zobowiązuje do podawania danych osobowych. To jakim cudem istnieje niezgodność danych osobowych z byłym operatorem a operatorem nju mobile????

~kipis

 

Odmowa Przeniesienia numeru (2015-01-18 11:12)

Musisz zarejestrować nr u wcześniejszego operatora.<BR>Dopiero przenieś. <BR>Są niezgodne dane bo nie mają możliwości ich zweryfikowania i pewnie dlatego masz taką odpowiedź.

 

Odmowa Przeniesienia numeru (2015-01-18 11:24)

zależy też z jakiej sieci przenosisz numer. ja przenosiłam z orange na karte do nju i nie musiałam rejestrować numeru. jeśli masz t-moblie, play albo inną to niestety musisz zarejestrować na siebie numer tel. to trwa jakieś 5 min i nic nie kosztuje :)

odpowiedź

Odmowa Przeniesienia numeru | ~kipis (17.01.2015, 12:00)

Witam Serdecznie
Mam do was pytanie odnośnie, braku zgody na przeniesienie numeru. Jeśli u mojego byłego operatora miałem tylko i wyłącznie usługę na kartę, a ona nie zobowiązuje do podawania danych osobowych. To jakim cudem istnieje niezgodność danych osobowych z byłym operatorem a operatorem nju mobile????
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników