forumstrona www, moje kontomoje kontoMimo przelewu zaksięgowanego i potwierdzenia przez bluemedia pieniądze nie są widoczne.

Mimo przelewu zaksięgowanego i potwierdzenia przez bluemedia pieniądze nie są widoczne.

 

Mimo przelewu zaksięgowanego i potwierdzenia przez bluemedia pieniądze nie są widoczne. (2014-12-18 08:49)

30 zł zginęło, zgłoszone, potwierdzone i nadal brak . Zrezygnuje z Państwa usług to pewne ale może uda mi się  dla zasady odzyskać te 30 zł? <br><br><br>

 

Mimo przelewu zaksięgowanego i potwierdzenia przez bluemedia pieniądze nie są widoczne. (2014-12-21 12:01)

tez mam ten problem. Czy doladowanie pokazalo sie w koncu na twoim telefonie? Moze ktos z nju odpowie. Czy to tylko opuznienie czy pieniadze calkowicie zniknely?

odpowiedź

Mimo przelewu zaksięgowanego i potwierdzenia przez bluemedia pieniądze nie są widoczne. | bartek1976 (18.12.2014, 08:49)

30 zł zginęło, zgłoszone, potwierdzone i nadal brak . Zrezygnuje z Państwa usług to pewne ale może uda mi się  dla zasady odzyskać te 30 zł? <br><br><br>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników