forumnju na kartęusługiBlokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-02-10 18:40)

Mam zablokowany sms specjalny i niemoge wysylac sms aby sb cos kupic przezs internet np. vip jak to odblokowac ?

~lol

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-02-20 18:19)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-03-26 20:42)

to jest odpowiedź na post:

Znalazłem że można włączyć blokadę usług Premium ale tylko dla oferty z rachunkiem, a ja chcę włączyć to w ofercie na kartę.

~gość1459021338676

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-06-24 17:31)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~gość1466782276222

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-06-28 15:57)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-07-21 21:38)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~gość1469129924316

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-07-28 20:23)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~gość1469730194598

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-08-28 17:47)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~akeben

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-10-06 15:03)

chcę zablokować sms z nru 7223, internet podpowiada ze to Radio Z, nie mam z nimi nic wspólnego, a te smsy gdy się je otwiera są płatne, jak je zablokować? mam nju na kartę

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-10-09 23:05)

tez wlasnie szukam jak wlaczyc te blokade i znalazlam tylko ze ze swojego konta w zakladce uslugi, tylko ze tam nie ma takiej uslugi... ktos cos wie jak to wylaczyc bo jakies dziadostwo mi  sie ostatnio wdalo na 2 numery i zanim to usunelam skasowalo sobie juz co bylo na kontach, malo tego drugi raz sie jakies inne podobne wlaczylo... HELP :)

odpowiedź

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie | daniel (18.08.2013, 12:07)

Czy w NJU jest możliwość włączenia tej blokady, bo nie mogę tego znaleźć na waszej stronie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

11 gości i 0 zalogowanych użytkowników