forumnju na kartęusługiBlokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-02-10 18:40)

Mam zablokowany sms specjalny i niemoge wysylac sms aby sb cos kupic przezs internet np. vip jak to odblokowac ?

~lol

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-02-20 18:19)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-03-26 20:42)

to jest odpowiedź na post:

Znalazłem że można włączyć blokadę usług Premium ale tylko dla oferty z rachunkiem, a ja chcę włączyć to w ofercie na kartę.

~gość1459021338676

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-06-24 17:31)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~gość1466782276222

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-06-28 15:57)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-07-21 21:38)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~gość1469129924316

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-07-28 20:23)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~gość1469730194598

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-08-28 17:47)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

~akeben

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-10-06 15:03)

chcę zablokować sms z nru 7223, internet podpowiada ze to Radio Z, nie mam z nimi nic wspólnego, a te smsy gdy się je otwiera są płatne, jak je zablokować? mam nju na kartę

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2016-10-09 23:05)

tez wlasnie szukam jak wlaczyc te blokade i znalazlam tylko ze ze swojego konta w zakladce uslugi, tylko ze tam nie ma takiej uslugi... ktos cos wie jak to wylaczyc bo jakies dziadostwo mi  sie ostatnio wdalo na 2 numery i zanim to usunelam skasowalo sobie juz co bylo na kontach, malo tego drugi raz sie jakies inne podobne wlaczylo... HELP :)

odpowiedź

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie | miszcz (20.02.2016, 18:19)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies