forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19)

Przeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19)

 

Przeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19) (2024-04-10 22:48)

Jakiś czas temu chciałem dokonać tej samej operacji, ale w trakcie procedury pojawił się problem niezgodności danych. Czy faktycznie tak jest, że dodatkowy numer do konta podstawowego również musi należeć do mnie? Jaki to ma sens? Posiadając telefon w nju nie posiadam drugiego, który miałbym przenieść z innej sieci do nju jako dodatkowy. Chcę za to przenieść numer żony z innej sieci do nju jako nju dodatkowy, ale jak mam to zrobić, skoro na starcie dane konta głównego nju są moje, a dane numeru przenoszonego są żony? W jaki sposób te dane mają się zgadzać?

 

Przeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19) (2024-04-11 07:04)

Tak już jest, że drugi i kolejny numer najpierw trzeba przenieść na Ciebie - z tego prostego powodu, że właścicielem wszystkich numerów w parze/trio MUSI być jedna osoba.  Na tym polega duet - dwa numery na jedną osobę

 

Przeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19) (2024-04-11 22:33)

to jest odpowiedź na post:

Czy faktycznie tak jest, że dodatkowy numer do konta podstawowego również musi należeć do mnie? Jaki to ma sens? (...) W jaki sposób te dane mają się zgadzać?

</div><div>
</div><div>Takie są warunki oferty. Jaki sens miałoby to gdyby można było łączyć dowolne numery różnych osób?
A problem można rozwiązać bardzo prosto przerejestrowując numer w tej"innej sieci" na twoje dane i chwilę później można się już bawić w duety...
</div>

~gość1712867621489

odpowiedź

Przeniesienie numeru partnera z innej sieci jako dodatkowy numer w nju 29+9 (lub +19) | jedimaster (10.04.2024, 22:48)

Jakiś czas temu chciałem dokonać tej samej operacji, ale w trakcie procedury pojawił się problem niezgodności danych. Czy faktycznie tak jest, że dodatkowy numer do konta podstawowego również musi należeć do mnie? Jaki to ma sens? Posiadając telefon w nju nie posiadam drugiego, który miałbym przenieść z innej sieci do nju jako dodatkowy. Chcę za to przenieść numer żony z innej sieci do nju jako nju dodatkowy, ale jak mam to zrobić, skoro na starcie dane konta głównego nju są moje, a dane numeru przenoszonego są żony? W jaki sposób te dane mają się zgadzać?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 2 zalogowanych użytkowników