forumstrona www, moje kontomoje kontoSubskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2023-10-16 02:44)

Przeniosłem numery z abonamentu nju do subskrypcji i nie mogę znaleźć panelu zarządzania usługami. Tzn znalazłem w aplikacji, ale są tam tylko 3 usługi: poczta głosowa, roaming, blokada nieznanych numerów. W starym nju miałem całą listę  usług\opcji jak np. blokada usług premium, limity, itp. Ponadto nie mogę znaleźć listy połączeń. Gdzie tego szukać?

~piotrm

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2024-02-28 13:22)

to jest odpowiedź na post:

Przeniosłem numery z abonamentu nju do subskrypcji i nie mogę znaleźć panelu zarządzania usługami. Tzn znalazłem w aplikacji, ale są tam tylko 3 usługi: poczta głosowa, roaming, blokada nieznanych numerów. W starym nju miałem całą listę  usług\opcji jak np. blokada usług premium, limity, itp. Ponadto nie mogę znaleźć listy połączeń. Gdzie tego szukać?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~drzewo

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2024-02-28 13:24)

ODBLOKUJ

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~drzewo

 

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami (2024-03-12 21:10)

to jest odpowiedź na post:

Przeniosłem numery z abonamentu nju do subskrypcji i nie mogę znaleźć panelu zarządzania usługami. Tzn znalazłem w aplikacji, ale są tam tylko 3 usługi: poczta głosowa, roaming, blokada nieznanych numerów. W starym nju miałem całą listę  usług\opcji jak np. blokada usług premium, limity, itp. Ponadto nie mogę znaleźć listy połączeń. Gdzie tego szukać?




W subskrypcji wszystko co Premium jest zablokowane domyślnie i nie ma możliwości odblokowania. 
Lista połączeń jest generowana na życzenie u doradcy.

~koneser

odpowiedź

Subskrypcja - zarządzanie usługami i blokadami | ~piotrm (16.10.2023, 02:44)

Przeniosłem numery z abonamentu nju do subskrypcji i nie mogę znaleźć panelu zarządzania usługami. Tzn znalazłem w aplikacji, ale są tam tylko 3 usługi: poczta głosowa, roaming, blokada nieznanych numerów. W starym nju miałem całą listę  usług\opcji jak np. blokada usług premium, limity, itp. Ponadto nie mogę znaleźć listy połączeń. Gdzie tego szukać?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników