forumstrona www, moje kontomoje kontosms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1406724904867

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~qpmsoayx

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jac

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~jac

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-05-22 12:08)

Jak to wyłaczyć ? Podpowie ktoś ?

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-05-22 18:44)

to jest odpowiedź na post:

 w nju mobile mozna wysylac sms-y przychodzace na koszt abonenta (przyszly mi juz 3 na kwote  18,45zl). firma chyba akceptuje ten proceder gdyz uslugi premium rate w zaden sposob nie mozna wylaczyc. nie mozna tez skontaktowac sie z kims z obslugi. nie bede doladowywal konta za wiecej niz 5zl by nie dostac kolejnego sms-a przychodzacego i bulic 6,15zl. w tych okolicznosciach zastanawiam sie czy nie poszukac nowego operatora i powiedziec sobie adieu,



WYSTARCZY NA STRONIE ,,USŁUGI,,ZABLOKOWAĆ SMS PREMIUM

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-07-14 09:23)

tak tylko gdzie to znalezc?

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-08-05 10:29)

W jaki sposób wyłączyć usługę  bez kontaktu  z BOK  oraz logowania (tj zakładania konta)

~gość1438763393715

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-17 18:37)

Witam,zgadzam się usługa premium rate to złodziejski  proceder.Moje dziecko pobrało na telefon "rzekomo bezplatną grę".Grało w nia zaledwie 4 minuty a rachunek mam kwotę  na 200zł.
Złożyłam reklamację ale zero odzewu ze strony nju,mam zamiar zgłosić to do odpowiedniego urzedu

 

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile (2015-12-17 19:58)

Każdy trzeźwo myślący pierwsze co robi to blokuje usługi premium na swoim numerze.
Jeśli dajesz dziecku telefon na abonament bez aktywnych blokad na usługi premium to świadczy tylko o Twojej "głupocie", a jak od dawna wiadomo za głupotę trzeba płacić.
Jedna wiadomość premium może kosztować 30zł, a jeśli dzieciak skorzystał z "darmowej gry" to zaakceptował regulamin tego serwisu, więc ewentualne pretensje to do właściciela tej gry albo do siebie i swojego dziecka, a nie do operatora, bo te same 200zł dzieciak nabił by Ci w każdej innej sieci bez aktywnych blokad premium.

odpowiedź

sms-y specjane (usluga premium rate)-zlodziejski proceder w nju mobile | gość1450373866982 (17.12.2015, 18:37)

Witam,zgadzam się usługa premium rate to złodziejski  proceder.Moje dziecko pobrało na telefon "rzekomo bezplatną grę".Grało w nia zaledwie 4 minuty a rachunek mam kwotę  na 200zł.
Złożyłam reklamację ale zero odzewu ze strony nju,mam zamiar zgłosić to do odpowiedniego urzedu
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników