Podziel gigabajty

 

Podziel gigabajty (2020-12-29 10:22)

Witam, mam pytanie na jakiej zasadzie działa usługa ,,podziel gigabajty,,

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2020-12-30 23:38)

Kliknij WŁĄCZ USŁUGĘ, a przeczytasz:
"Dzięki usłudze możesz podzielić swoje GB pomiędzy numer główny, numer dodatkowy (nju dodatkowy) i numer internet dodatkowy (jeśli go posiadasz).Standardowo wszystkie numery korzystają łącznie z jednego wspólnego pakietu GB. Jeśli chcesz przyporządkować określową liczbę GB do poszczególnych numerów aktywuj usługę "podziel gigabajty".

Przykładowo, jeśli posiadasz dwa numery i wspólny pakiet 20GB, możesz go podzielić pomiędzy dwa numery w dowolnej konfiguracji: 15GB numer główny i 5GB numer dodatkowy lub 2GB numer główny i 18GB numer dodatkowy lub jakielkowliek innej konfiguracji z dokładnością do 1GB."

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-01-08 20:55)

Co w takim razie z internetem w EU? Zrobiłem podział pół na pół i w nowym okresie rozliczeniowym na numerze głównym pokazuje <strong >3.39 GB z 3.39 GB, a na numerze dodatkowym 0</strong><strong > GB z 3.39 GB.</strong>
<strong >Trochę to słabe, przy aktywacji nie ma żadnej informacji że pakiet EU nie jest dzielony. Jeszcze słabsze że nie ma żadnych pytań i odpowiedzi na ten temat, więc trzeba się domyślać, a usługa jest już dłuższy czas.</strong>
<strong >Najsłabsze jednak to, że jeśli mi odebrało (wg. opisu, bo nie mam teraz jak sprawdzić) pakiet EU na numerze dodatkowym, nie mogę tego zmienić! Bo zmiana skutkuje z nowym okresem rozliczeniowym, czyli za miesiąc</strong>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-01-08 20:56)

<div align="left"><div align="left"><div align="left"><div align="left"><div align="left">Co w takim razie z internetem w EU? Zrobiłem podział pół na pół i w nowym okresie rozliczeniowym na numerze głównym pokazuje 3.39 GB z 3.39 GB, a na numerze dodatkowym 0 GB z 3.39 GB.<div align="left">Trochę to słabe, przy aktywacji nie ma żadnej informacji że pakiet EU nie jest dzielony. Jeszcze słabsze że nie ma żadnych pytań i odpowiedzi na ten temat, więc trzeba się domyślać, a usługa jest już dłuższy czas.<div align="left">Najsłabsze jednak to, że jeśli mi odebrało (wg. opisu, bo nie mam teraz jak sprawdzić) pakiet EU na numerze dodatkowym, nie mogę tego zmienić! Bo zmiana skutkuje z nowym okresem rozliczeniowym, czyli za miesiąc<div align="left">
<div align="left">przepraszam za 2 posty i za takie formatowanie. Próbowałem z komórki, nie można usunąć formatowania. Przełączyłem na komputer na inną przeglądarkę, przy edycji dodało drugi post zamiast zedytować... formatowania też nie można usunąć

[edytowane przez gość1610135749413 o 21:12 w dniu 2021-01-08]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-01-08 21:14)

Hej :) W regulaminie usługi Podziel Gigabajty, który jest zamieszczony na stronie i tam warto szukać odpowiedzi w pierwszej kolejności jest informacja, że tylko pakiet do wykorzystania w kraju można podzielić. Jeżeli coś jest niezrozumiałe warto sprawdzić w regulaminie, ewentualnie skontaktować się z BOK. Oferta jest tak skonstruowana, że pakiet do wykorzystania w roamingu w strefie 1 (UE) jest przydzielany na numer główny i to się nie zmieniło. Numer dodatkowy może korzystać nadal z tego pakietu - 3.39 GB, który jest na numerze głównym. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-08-28 17:30)

Czy ta usługa dzielenia jest płatna? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2021-08-28 19:28)

Hej :) Usługa jest bezpłatna. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Podziel gigabajty (2022-05-30 07:51)

Wchodzę tam z poziomu usługi i widzę pustą stronę. Potrzebuję zmienić ustawienia dzielenia, żeby numer dodatkowy miał więcej GB, bo swoje pierwotnie przydzielone już zużył.

~guit1

 

Podziel gigabajty (2022-06-05 11:17)

Wchodzę tam z poziomu usługi i widzę pustą stronę. Potrzebuję zmienić ustawienia dzielenia, żeby numer dodatkowy miał więcej GB, bo swoje pierwotnie przydzielone już zużył.


Potwierdzam, mam dokładnie to samo. Sprawdzone wszystkie przeglądarki. Ewidentny błąd systemu i do tej pory nie naprawiony. Słabo :(

 

Podziel gigabajty (2022-06-08 08:23)

A może ktoś wie jak tę usługę wyłączyć, albo edytować?
Bo jakoś tak właściwy ekran nie chce się pokazać... 

~ender

odpowiedź

Podziel gigabajty | andrzej3 (27.02.2023, 18:30)

Czy internet dostępny na moim drugim numerze z nju internet też będzie dostępny dla mojego głównego numeru i dodatkowego? Czy to oznacza, że trzeba dodać ten numer inju internet jako dodatkowy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies