forumnju z rachunkiemusługiPo aktualizacji nie działa Wifi calling

Po aktualizacji nie działa Wifi calling

 

Po aktualizacji nie działa Wifi calling (2021-03-13 13:30)

mam tez 10t pro i nie dziala moze wina systemu ?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adam

 

Po aktualizacji nie działa Wifi calling (2021-10-05 14:03)

U mnie na Samsung Galaxy S8 też nie działa. Na innych kartach sim u innych operatorów na tym telefonie działa. Widocznie w Nju Mobile nie ma obsługi wifi calling. Trzeba rozważyć niestety zmianę operatora. Zgłaszałem na infolinii, że mi to nie działa to mówią, że problemem jest mój telefon albo router wifi. Widzę, że inni z samsungami też mają ten problem i dotyczy głównie nju mobile. Tania ale słaba sieć bo nic nie działa.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~keltar319

 

Po aktualizacji nie działa Wifi calling (2021-10-05 20:18)

to jest odpowiedź na post:

U mnie na Samsung Galaxy S8 też nie działa. Na innych kartach sim u innych operatorów na tym telefonie działa. Widocznie w Nju Mobile nie ma obsługi wifi calling. Trzeba rozważyć niestety zmianę operatora. Zgłaszałem na infolinii, że mi to nie działa to mówią, że problemem jest mój telefon albo router wifi. Widzę, że inni z samsungami też mają ten problem i dotyczy głównie nju mobile. Tania ale słaba sieć bo nic nie działa.


Nie uogólniaj. U mnie WiFi Calling działa. Nawet ruszyło przesyłanie sms-ów, pisałem raptem wczoraj:
https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,154500002,title,wifi-calling-i-volte-,watek?postId=307300001#post-307300001
Samsung Galaxy S10, Andek 11.

[edytowane przez stanley99 o 20:23 w dniu 2021-10-05]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Po aktualizacji nie działa Wifi calling (2021-11-16 11:29)

Po wielu próbach udało mi się połączyć wifi calling z SGS 8. Okazało się, że z jakiegoś powodu nju jest wybredne co do routerów. Możliwe, że dostawca internetu blokuje z jakiegoś powodu odpowiednie porty dla nju. W jednej knajpie jak byłem na piwie udało mi się połączyć. Niestety w domu i wielu innych miejscach wifi calling nie działa, nawet jak zrobię strefę zdemilitaryzowaną dla IP smartfona. Nic więcej chyba samodzielnie w domu nie jestem w stanie zrobić. Ostatecznie wyszło, że wifi calling w Nju działa ale jest bardzo wybredny.

~keltar319

odpowiedź

Po aktualizacji nie działa Wifi calling | ksywester (02.12.2020, 18:45)

Witam,
po ostatniej aktualizacji androida przestał mi działać Wifi calling. Telefon Samsung galaxy s7.  Czy ktoś ma podobny problem czy tylko ja mam takiego pecha?  Restart telefonu nie pomaga, połączenia przez Wifi są włączone, wipe cash partition zrobiony....ktoś rozwiązał w/w problem. 


PS. Tak dla mnie to jest problem gdyż w pracy nie mam zasięgu , a dzięki wifi calling mogłem wykonywać połączenia oraz można było się do mnie dodzwonić.


Za każde sugestie będę wdzięczny. Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników