forumnju z rachunkiemusługiBrak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-07 11:20)

U mnie nadal nie działa. Mam nadzieję, że do wtorku to się zmieni bo jak nie to na szybko będę musiał coś zmienić- np sieć.

~nju-old

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-07 15:42)

porada na stronie nju nie zadziałała... może nie wiedzą jak to zrobić?
Zrobiłem tak jak na tym filmiku i zadziałało. Może u kogoś też zadziała.
https://www.youtube.com/watch?v=bmGYKlZjLHs

~zbawiciel

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-07 21:12)

Większość telefonuf posiada coś takiego jak optymalizacja lub pod inn ą nazwą , nie potrzeba żadnych instrukci , klikasz  optymalizuj i wszystko dzieje się automatycznie sprawa załatwiona . Masz 10 zaktualizowaną i wszystko działa poprawnie .

~gość1591557161638

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-07 21:37)

to jest odpowiedź na post:

Większość telefonuf posiada coś takiego jak optymalizacja lub pod inn ą nazwą , nie potrzeba żadnych instrukci , klikasz  optymalizuj i wszystko dzieje się automatycznie sprawa załatwiona . Masz 10 zaktualizowaną i wszystko działa poprawnie .

Właśnie tak zrobiłem w swoim Huwaei 2019 , wystko się zgodziło i wszystko działa jak działało .  Dziękuję :)

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-08 13:18)

WIELKIE DZIĘKUJĘ! Miałam identyczny problem po aktualizacji i dzięki tej instrukcji wszystko działa jak należy :) Pozdrawiam!

~dominika

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-08 14:17)

to jest odpowiedź na post:

U mnie już działa.Wszedłem w: ustawienia.Potem w: sieć i internet.Dalej : sieć komórkowa i wybrałem zakładkę: NJU czyli gniazdo sim w którym mam kartę z NJU(mam 2 gniazda SIM i pierwsze jest puste).W zakładce NJU kliknąłem w:  Advanced a potem w: Punkty dostępowe i wyświetliła mi się strona z tytułem: Nazwy APN.
Obok tytułu: Nazwy APN kiknąłem w znak: + i wyświetliła mi się strona pod tytułem: Edytuj punkt dostępu.
Na stronie Edytuj punkt dostępu zmieniłem tylko nazwę na: internet potem w pozycji:APN też wpisałem: internet i w nazwie użytkownika i haśle też wpisałem: internet.W pozycji: Serwer nie wpisywałem nic ale widzę że pokazuje mi teraz: 194.204.159.1 więc można spróbować to wpisać ręcznie.
W pozycji: Nośnik odznaczyłem: nie określono a zaznaczyłem: GPRS ale widzę że teraz mam tam wpisane: nie określono więc może nie trzeba zaznaczać GPRS?Trzeba popróbować samemu.
I to wszystko co wpisałem.Potem w prawym górnym rogu wybrałem opcję: Zapisz.
Jak zapisałem to potem na stronie: Nazwy APN na liście zaznaczyłem kropką ten mój zapisany punkt czyli: internet (poprzedni jest odznaczony)
Mam nadzieję że komuś to pomoże.Starałem się wszystko opisać dokładnie :) Powodzenia 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adam

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-08 14:23)

to jest odpowiedź na post:

U mnie już działa.Wszedłem w: ustawienia.Potem w: sieć i internet.Dalej : sieć komórkowa i wybrałem zakładkę: NJU czyli gniazdo sim w którym mam kartę z NJU(mam 2 gniazda SIM i pierwsze jest puste).W zakładce NJU kliknąłem w:  Advanced a potem w: Punkty dostępowe i wyświetliła mi się strona z tytułem: Nazwy APN.
Obok tytułu: Nazwy APN kiknąłem w znak: + i wyświetliła mi się strona pod tytułem: Edytuj punkt dostępu.
Na stronie Edytuj punkt dostępu zmieniłem tylko nazwę na: internet potem w pozycji:APN też wpisałem: internet i w nazwie użytkownika i haśle też wpisałem: internet.W pozycji: Serwer nie wpisywałem nic ale widzę że pokazuje mi teraz: 194.204.159.1 więc można spróbować to wpisać ręcznie.
W pozycji: Nośnik odznaczyłem: nie określono a zaznaczyłem: GPRS ale widzę że teraz mam tam wpisane: nie określono więc może nie trzeba zaznaczać GPRS?Trzeba popróbować samemu.
I to wszystko co wpisałem.Potem w prawym górnym rogu wybrałem opcję: Zapisz.
Jak zapisałem to potem na stronie: Nazwy APN na liście zaznaczyłem kropką ten mój zapisany punkt czyli: internet (poprzedni jest odznaczony)
Mam nadzieję że komuś to pomoże.Starałem się wszystko opisać dokładnie :) Powodzenia 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~adam

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-08 14:25)

po wprowadzeniu rozwiązań powyżej wszystko działa jak trzeba, wielkie dzięki za pomoc bo przez tydzień nie miałem neta w telefonie do dzisiaj :-)

~adam

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-08 18:57)

Dzięki, pomogło.

~sqiera

 

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 (2020-06-08 19:41)

Dzieki Adam

~damian

odpowiedź

Brak internetu po aktualizacji oprogramowania na ANDROID 10 | ~gość1591557161638 (07.06.2020, 21:12)

Większość telefonuf posiada coś takiego jak optymalizacja lub pod inn ą nazwą , nie potrzeba żadnych instrukci , klikasz  optymalizuj i wszystko dzieje się automatycznie sprawa załatwiona . Masz 10 zaktualizowaną i wszystko działa poprawnie .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

87 gości i 0 zalogowanych użytkowników