forumnju na kartęusługi"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~fred

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2015-10-06 12:23)

Numer przeniesiony z T-Mobile. Druga doba po przeniesieniu numeru a brak możliwości doładowania przez stronę nju. Jakieś rady?

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2015-10-30 10:31)

Problem coś się dalej pojawił;/ [30 października 2015]

~test

 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2015-11-02 12:20)

Nadal mam problem z elektronicznym doladowaniem telefonu. Przy doladowaniu przez strone njumobile.pl pojawia sie info "Uwaga. Podany numer nie moze zostac zasilony". Probowalem tez doladowania bezposrednio przez konto w mBanku ktore realizuje Bluemedia. Przelew wyszedl i po kilku dniach wrocil. Dzisiaj przy probie doladowania przez mbank pojawilo mi sie info "Operator nie moze wykonac operacji". Wyglada na to ze jest jakis problem lecz nie wiadomo gdzie. Dodam ze doladowanie 14 cyfrowym kodem dziala... Obsluga njumobile nie potrafi uporac sie z tematem od dwoch tygodni... Czy ktos z Was rowniez nie moze wykonac doladowania przez internet ?
Identyfikator sprawy / zlecenia technicznego - 
1482851663

[edytowane przez maciekma o 12:20 w dniu 2015-11-02]
 

"Podany numer nie może zostać zasilony" - kłopoty z doładowaniem (2015-11-13 12:51)

Tak, ja doslownie przed chwila probowalem doladowac konto poprzez strone nju i przez mbank - w obydwu przypadkach odmowa wykonania operacji ("Podany numer nie może zostać zasilony.")


I generalnie mam problem bo mialem uruchomiona usluge "nju do wszystkich" i zostala wylaczona - a powinna byc bezterminowa.
Zgloszenie problemu nie dziala bo formularz na stronie nie przyjmuje tekstu - wystawia 'zgloszenie' ale puste. Definitywnie system ma slabszy moment. Nie mozna za bardzo doladowac konta, uslugi nie ma, i ciezko sie dowiedziec co jest nie tak. :(
Moj numer zgloszenia to: 1483653007, jesli ktos mialby okazje sie nim zajac to bylbym wdzieczny.

odpowiedź

" | Podany numer nie może zostać zasilony" ( - kłopoty z doładowaniem)


Witam
Mam problem z doładowaniem telefonu. Przy próbie doładowania telefonu ze strony http://www.doladowania.njumobile.pl  wyskakuje komunikat: "Podany numer nie może zostać zasilony." . Dlaczego nie mogę doładować swojego numeru ? Dodam tylko, że ten numer został dzisiaj przeniesiony z Plus na Kartę. Czy w tym może leżeć przyczyna problemu ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

21 gości i 0 zalogowanych użytkowników