forumnju z rachunkiemusługiBrak możliwości odbioru połączeń z Plus'a

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a

 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2014-08-04 19:08)

Strona i forum  działa tak samo jak njumobile - prowizorka!

 

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus'a (2015-12-24 13:55)

Witam,


Mam dokłądnie taki sam problem a ignorancja działu technicznego jest żenująca, kolejny sms ze z ich strony nie ma problemu. Podpisujac umowe na przeniesienie numeru wyraziłem zgodę na załatwienie tego tematu przez Nju, wiec odsyłanie mnie do Plusa gdzie juz nie jestem abonentem jest niepoważną propozycją. Czekam jeszcze kilka dni i przy takiej ignorancji podziekuję za taką współpracę. 

~andrew

odpowiedź

Brak możliwości odbioru połączeń z Plus' | a (kloszu)

Witam @ll Od 21.12.2013 mam problem z odbieraniem połączeń z sieci Plus?a. Na początku myślałem, że problem występuje tylko na jednym numerze, ale okazało się , że problem występuje na wszystkich numerach POLKOMTELA. Objawy są następujące: u mnie ( nju) brak jakichkolwiek oznak, że ktoś z Plusa do mnie dzwoni. A u nadawcy ( Plus) dwa sygnały ? pi,pi i komunikat ?połączenie nieudane?. Połączenie z nju do Plusa nie stanowi żadnego problemu. Oczywiście Plus twierdzi, że wszystko działa w jak najlepszym porządku. Czy ktoś ma podobny problem ? Dodam tylko, że nie ma problemu z zasięgiem, ( wszystko na Full tak samo u mnie jak i u nadawcy), oraz nie ma wpływu rejonizacja ? ja w Warszawie nadawca zarówno w Szczecinie jak i w Warszawie i te same komunikaty ? Połączenie nieudane. Wymiana telefonu nic nie zmieniła. Proszę o pomoc , bo to bardzo uciążliwe?. Aha- obydwa aparaty Iphone 4S i imessage działają .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników