mam pytanie

mam pytanie (2019-04-04 12:56)

dzień dobry. Moje pytanie: Mam telefon w opcji z drugim telefonem za 9 zł. Czy ta druga osoba może sie ode mnie odłączyć zostawiając swój numer i przejsc np na wszystko za 19 czy ja musze wrocic do wszystko za 19 ? i Czy ta osoba nie straci wtedy numeru i ja?Chodzi o to aby rozłączyc te dwa numery i każdy placil za sibie ww swoich nowych ofertach i byli niezalezni nie tracąc jednoczesnie obecnych numerow swoich telefonow?

mam pytanie (2019-04-04 20:37)

Dobry wieczór :) Tak, możesz zlecić przeniesienie dodatkowego numeru do oferty nju na kartę, a następnie udać się wraz z osobą na którą ma być przerejestrowany numer do Salonu Orange (zabierając dowody osobiste i kartę SIM) Po dokonaniu przerejestrowania nic już nie stoi na przeszkodzie, by nowy właściciel zawarł umowę na abonament wybierając w procesie zakupowym ofertę Bez limitu 19 zł. Na Twoim koncie poza odpięciem numeru dodatkowego nic się nie zmienia, usługa obniżająca koszty połączeń pozostaje nadal aktywna. Pozdrawiam :)

odpowiedź

mam pytanie | janos (04.04.2019, 12:56)

dzień dobry. Moje pytanie: Mam telefon w opcji z drugim telefonem za 9 zł. Czy ta druga osoba może sie ode mnie odłączyć zostawiając swój numer i przejsc np na wszystko za 19 czy ja musze wrocic do wszystko za 19 ? i Czy ta osoba nie straci wtedy numeru i ja?Chodzi o to aby rozłączyc te dwa numery i każdy placil za sibie ww swoich nowych ofertach i byli niezalezni nie tracąc jednoczesnie obecnych numerow swoich telefonow?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

82 gości i 0 zalogowanych użytkowników