forumnju z rachunkiemofertaDlaczego płatny internet i połaczenia

Dlaczego płatny internet i połaczenia

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 22:48)

Po aktywacji karty wykonalem  trochę testów prędkości netu i kilka stron otworzyłem. Później sprawdziłem że naliczono mi 12 zł z groszami....??? ustawiłem punkt dostępowy tak jak przeczytałem na książeczce gdzie była SIM karta i juz w historii rachunku mam wyszczególnine  transmisje danych ale już kwota 0 zł. Wygląda ,że stą nalicznie  za transmisje danych. Należy widocznie ustawic punkt dostępowy tak jak tam napisane

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 23:07)

to jest odpowiedź na post:

Po aktywacji karty wykonalem  trochę testów prędkości netu i kilka stron otworzyłem. Później sprawdziłem że naliczono mi 12 zł z groszami....??? ustawiłem punkt dostępowy tak jak przeczytałem na książeczce gdzie była SIM karta i juz w historii rachunku mam wyszczególnine  transmisje danych ale już kwota 0 zł. Wygląda ,że stą nalicznie  za transmisje danych. Należy widocznie ustawic punkt dostępowy tak jak tam napisane




Hej :) To nie ma związku z ustawieniami konfiguracyjnymi, a z ofertą nju, gdzie płacisz tyle i korzystasz, a maksymalnie tyle ile wynosi limit. Opłaty za transmisję danych i pozostałe usługi standardowe są naliczane zgodnie z cennikiem  do kwoty limitu w usłudze, która obniża koszty połączeń. Jak limit zostanie osiągnięty reszta połączeń jest bezpłatna. Pozdrawiam :) 

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 23:17)

to jest odpowiedź na post:




Hej :) To nie ma związku z ustawieniami konfiguracyjnymi, a z ofertą nju, gdzie płacisz tyle i korzystasz, a maksymalnie tyle ile wynosi limit. Opłaty za transmisję danych i pozostałe usługi standardowe są naliczane zgodnie z cennikiem  do kwoty limitu w usłudze, która obniża koszty połączeń. Jak limit zostanie osiągnięty reszta połączeń jest bezpłatna. Pozdrawiam :) 


2019.08.16 15:51Internet54800.00kB DaneStandard0.00 zł

2019.08.16 15:36Internet65300.00kB DaneStandard12.12 zł

najpierw zużyłem 65530.00kb i koszt 12,12 a po zmianie punktu dostępowego zużycie 54800.00kb i koszt 0 zł. Dalej nie rozumie. Limit mam 20 Gb

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-17 23:27)

Jaka to oferta? Nju internetowy czy nju podstawowy? Jeżeli ta druga, to oprócz transmisji danych wykonywałeś połączenia głosowe, wysyłałeś SMS-y, MMS-y? Numer jest w tandemie czy solo? 

[edytowane przez pilotka o 23:30 w dniu 2019-08-17]
 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-18 20:43)

to jest odpowiedź na post:

Jaka to oferta? Nju internetowy czy nju podstawowy? Jeżeli ta druga, to oprócz transmisji danych wykonywałeś połączenia głosowe, wysyłałeś SMS-y, MMS-y? Numer jest w tandemie czy solo? 

bez limitu 39 złnielimitowane rozmowy, SMS/MMS do wszystkich w kraju i w roamingu UE oraz 20GB internetu w kraju (z czego 3,26 GB do wykorzystania w roamingu UE) za max. 39 zł w miesiącu
 oraz mam aktywna  im głużej tym lepiej. Dodam, że to cały czas numer tymczasowy. W zakładce moja oferta  pokazuje mi nju podstawowy. Nie rozumię jaką ja mam w końcu oferte. Czy  nju podstawowy to taki standard i dopiero dadatkowe usługi dochodzą?



usługa aktywna

 

Dlaczego płatny internet i połaczenia (2019-08-18 23:35)

Masz podstawowy z włączoną usługą Bez limitu 39 zł.  Zatem masz naliczane opłaty maksymalnie do kwoty 39 zł za usługi standardowe, czyli również internet. Jak wydasz na rozmowy, SMS-y, MMS-y i internet 39 zł to są one bezpłatne do końca okresu rozliczeniowego. Na rachunku szczegółowym połączenia liczone do limitu będą oznaczone kwadratem z napisem all. 

[edytowane przez pilotka o 23:54 w dniu 2019-08-18]

odpowiedź

Dlaczego płatny internet i połaczenia | wezuwiusz (17.08.2019, 22:48)

Po aktywacji karty wykonalem  trochę testów prędkości netu i kilka stron otworzyłem. Później sprawdziłem że naliczono mi 12 zł z groszami....??? ustawiłem punkt dostępowy tak jak przeczytałem na książeczce gdzie była SIM karta i juz w historii rachunku mam wyszczególnine  transmisje danych ale już kwota 0 zł. Wygląda ,że stą nalicznie  za transmisje danych. Należy widocznie ustawic punkt dostępowy tak jak tam napisane
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies