forumnju na kartęoferta Konto ( środki ) ważne bezterminowo

Konto ( środki ) ważne bezterminowo

 

Konto ( środki ) ważne bezterminowo (2017-11-30 20:47)

Operator NJU mobile na kartę reklamuje się jako dostawca usługi której konto jest ważne bezterminowo. Zakupiłem starter aktywowałem, zarejestrowałem i używałem. Miałem incydent który prawie na pół roku wykluczył mnie mocno z aktywności a precyzyjniej z rzeczywistości.
Po wybudzeniu i, o dziwo, rewelacyjnie krótkiej i skutecznej rehabilitacji wróciłem do sprawności na tyle pełnej że mogłem decydować sam o sobie. Pierwszym zadaniem było przywrócenie kontaktów biznesowo zawodowych. W przeddzień rozpoczęcia tych działań w ostatnim korku przygotowania do tego sprawdziłem stan konta NJU mobile ( *127*1# ) - Niedziela wieczorem komunikat na wyświetlaczu pokazywał mniej/więcej coś takiego: "Na koncie 63,21 zł środki ważne bezterminowo"!
W poniedziałek rano brak dostępu do sieci - pani na infolinii poradziła mi dokładnie zapoznać się z regulaminem usługi.
Uprzejmie proszę o podanie alternatywnej formy opisu sytuacji i tego operatora niż : "oszuści i złodzieje".

~janek

 

Konto ( środki ) ważne bezterminowo (2017-12-01 20:09)

<div class="popup-content"> <div class="row"> <div class="columns twelve"> <h3 class="spacing-bottom">konto ważne po wieki</h3> w nju na kartę już po pierwszym doładowaniu konto jest ważne po wiek
Usługa umożliwia:
W promocji po wieki konto w nju na kartę i środki na nim zgromadzone są ważne bezterminowo już po pierwszym doładowaniu dowolną kwotą. Później wystarczy doładowywać konto raz na pół roku lub bezpłatnie odpowiadać na otrzymane SMSy utrzymaniowe.
jak włączyć
Promocja włącza się automatycznie. Bezterminowa ważność konta zostanie ustawiona w ciągu 15 minut od pierwszego doładowania.
Aby utrzymać konto i środki na nim zgromadzone w przypadku braku kolejnych doładowań, należy odpowiadać na bezpłatne SMSy Utrzymaniowe, które wysyłamy, jeżeli od ostatniego doładowania upłynęło 6 miesięcy, albo jeżeli upłynęły 3 miesiące od ostatniej odpowiedzi na SMSa Utrzymaniowego.
Więcej o promocji w <a href="http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin_promocji_po_wieki_25.07.2016.pdf" target="_blank">regulaminie
</div> </div> </div>

~pps

 

Konto ( środki ) ważne bezterminowo (2019-08-24 11:15)

Trafne określenie operatora .

~michał

odpowiedź

Konto ( środki ) ważne bezterminowo | ~michał (24.08.2019, 11:15)

Trafne określenie operatora .
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

15 gości i 0 zalogowanych użytkowników