forumstrona www, moje kontomoje kontoSmsy informacyjne otrzymywane w nocy

Smsy informacyjne otrzymywane w nocy

 

Smsy informacyjne otrzymywane w nocy (2021-07-12 09:09)

to jest odpowiedź na post:

A instalowanie aplikacji wyciszajacych? Ludzie a jak ktos bedzie mi pluł do jedzenia to mam je przykryc talerzem? Albo sie radzi z gosciem, albo zmienia restauracje.


Zablokowanie SMS-ów od Nju też jest pewną formą zasłaniania talerza przed pluciem do jedzenia ;-)
Odnośnie aplikacji wyciszających - ja stosuję z powodzeniem od kilku lat.  Poza tym, jak już chyba kiedyś tu pisałem, np. w Androidzie bodaj od 5 wzwyż można to robić bez instalowania czegokolwiek, aczkolwiek możliwości konfiguracji są dosyć ubogie. I nie chodzi o tylko o SMS-y, ale o powiadomienia w ogóle, np. jeśli ktoś ze znajomych bądź nieznajomych odczuje  nieodpartą chęć przesłania wiadomości w środku  nocy. Ale każdy robi jak uważa.
Co do zmiany restauracji - także wolny wybór, dostawców GSM przecież nie brakuje.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Smsy informacyjne otrzymywane w nocy (2021-07-12 09:10)

to jest odpowiedź na post:


Zablokowanie SMS-ów od Nju też jest pewną formą zasłaniania  przed pluciem do jedzenia ;-)
Odnośnie aplikacji wyciszających - ja stosuję z powodzeniem od kilku lat.  Poza tym, jak już chyba kiedyś tu pisałem, np. w Androidzie bodaj od 5 wzwyż można to robić bez instalowania czegokolwiek, aczkolwiek systemowe możliwości konfiguracji są dosyć ubogie. I nie chodzi o tylko o SMS-y, ale o powiadomienia w ogóle, np. jeśli ktoś ze znajomych bądź nieznajomych odczuje  nieodpartą chęć przesłania wiadomości w środku  nocy. Ale każdy robi jak uważa.
Co do zmiany restauracji - także wolny wybór, dostawców GSM przecież nie brakuje.

[edytowane przez stanley99 o 09:12 w dniu 2021-07-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Smsy informacyjne otrzymywane w nocy | ~xyz (28.05.2017, 11:18)

Smsy o treści "Od teraz do końca okresu rozliczeniowego korzystasz z...." system wysyła również w nocy (np. 23:21, 4:16), co jest irytujące. BOA odpisało, że nie istnieje możliwość blokady tych smsów, nawet w porze nocnej. Czy jest jakiś inny sposób rozwiązania tej sytuacji (np. otrzymywanie takich smsów tylko na numer główny z pominięciem numeru dodatkowego?) Dzięki za odpowiedź
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników