forumnju na kartęusługistan zużycia transferu danych (internetu)

stan zużycia transferu danych (internetu)

 

stan zużycia transferu danych (internetu) (2020-04-11 14:58)

Mam dwa numery w nju i 10 GB internetu. Jak sprawdzić który numer ile zużył ?

~marcin

 

stan zużycia transferu danych (internetu) (2020-04-11 23:02)

Ilość zużycia sprawdzisz logując się na swoje konto , natomiast który nr. ile wykorzystał dogadaj się z drugą połówkom kiedy używała transferu danych i sprawdz.

~gość1586599138565

 

stan zużycia transferu danych (internetu) (2020-04-14 13:27)

to jest odpowiedź na post:

Mam dwa numery w nju i 10 GB internetu. Jak sprawdzić który numer ile zużył ?


Hej :) Logując się na konto nju mobile w zakładce Lista połączeń możesz sprawdzić wszystkie sesje internetowe nawiązane z tego numeru. Możesz też przejść na numer dodatkowy klikając w link Przejdź na numery dodatkowe  i tam też w zakładce Lista połączeń masz sesje nawiązane z dodatkowego numeru. Po zakończeniu okresu rozliczeniowego zostanie wystawiona faktura i na rachunku szczegółowym znajdzie się informacja ile konkretnie danych zostało wykorzystane przez każdy z numerów. Pozdrawiam :)

odpowiedź

stan zużycia transferu danych (internetu) | wwoj (14.11.2016, 14:54)

Witam,
co to oznacza, jeśli  mając włączone "wszystko komórkowe w nju na kartę" <span >w "moje konto -> stan konta" widzę że zużyłem 2GB z 10GB transferu, ale internet w moim telefonie zwolnił tak, że praktycznie trudno z niego w ogóle korzystać? Zdarzyło się tak ok. tygodnia przed końcem 30 dni okresu rozliczeniowego. Czy to znaczy że informacje w moje konto -> stan konta nie są prawdziwe?
pozdrawiam, Wojciech
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 1 zalogowanych użytkowników