forumnju z rachunkiemusługiNju internetow - ustawienia.

Nju internetow - ustawienia.

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-10-30 15:11)

to jest odpowiedź na post:

A mi nie działa internet na telefonie i na modemie. Sprawdzane było na trzech telefonach i dwóch modemach. Chodzi o nju internetowy. Dzwonić można bo próbowałem natomiast internet zero 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luki

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-10-30 22:27)

to jest odpowiedź na post:


Na takich ustawieniach w Mobile Partner (modem Huawei) mam połączenie w nju na kartę:
APN : Statycznie
APN: internet
Numer dostępowy: *99#
Nazwa użytkownika :
Hasło :
Ustawienia protokołu uwierzytelniania: CHAP

Weryfikacja PIN jest wyłączona. Ten profil jest domyślny dla Orange, dla nju też się sprawdza.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luki

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-10-30 22:29)

to jest odpowiedź na post:

<span >N<span >iestety nie działa. Jest normalnie połączony, zasięg również jest mimo to nic nie można zrobić. Brat sprawdzał na starym tel i niby chodzi. Dodam, że mam również abonament telefoniczny z nju z internetem i gdy karte włoże do modemu internet chodzi. Na tel również. A nju internetowy niestety nie.
Na takich ustawieniach w Mobile Partner (modem Huawei) mam połączenie w nju na kartę:
APN : Statycznie
APN: internet
Numer dostępowy: *99#
Nazwa użytkownika :
Hasło :
Ustawienia protokołu uwierzytelniania: CHAP

Weryfikacja PIN jest wyłączona. Ten profil jest domyślny dla Orange, dla nju też się sprawdza.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~luki

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-11-02 10:23)

Dlatego na tej stronie nie ma rak prostej a zarazem przydatnej funkcji jak kopiowanie numeru konta do wpłat? Proste kopiuj do schowka i nie miałbym obsuwy w płatnością bo jak pomyśle, ze muszę za każdym razem ten nr przepisać to robię to w ostatnim momencie, czyli jak zablokujecie mi połączenia...

 

Nju internetow - ustawienia. (2018-11-02 13:20)

Jeżeli nie ma tej funkcji, to nie możesz zapisać numeru konta w pliku albo dodać do listy odbiorców zdefiniowanych w ustawieniach konta bankowego zamiast za każdym razem przepisywać? W nju jest możliwość skorzystania z polecenia zapłaty, bank samodzielnie będzie opłacał faktury pod warunkiem zapewnienia środków na rachunku bankowym.

Edit: sprawdziłam, jak wejdziesz w zakładkę faktury jest numer konta do wpłaty, który bez problemu można skopiować.

[edytowane przez pilotka o 17:26 w dniu 2018-11-02]
 

Nju internetow - ustawienia. (2018-12-18 23:38)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry.
Pierwszy raz mam problem z ustawieniem routera do obsługi sieci NJU internetowy.
Podaję apn, użytkownika i hasło: internet, wpisuję też pin - niestety internet nie działa.
Dodam, że router prawidłowo działa z cp, plus.
Bardzo proszę o pomoc w ustawieniach.
Tomek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1545172716754

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-06-21 22:30)

Hej, właśnie udało mi się skonfigurować internt NJU na Dlink DWR-921. Poniżej zamieszczam ściągę dla potomnych :)


<a href="https://ibb.co/64JBpWV">Nju-konfiguracja-dwr-921

~gość1561149026755

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-06-21 22:31)

to jest odpowiedź na post:

Hej, właśnie udało mi się skonfigurować internt NJU na Dlink DWR-921. Poniżej zamieszczam ściągę dla potomnych :)


<a href="https://ibb.co/64JBpWV" class="">Nju-konfiguracja-dwr-921

 Dodam, że w Passwordach wpisałem: internet

~gość1561149026755

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-10-16 14:19)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry.
Pierwszy raz mam problem z ustawieniem routera do obsługi sieci NJU internetowy.
Podaję apn, użytkownika i hasło: internet, wpisuję też pin - niestety internet nie działa.
Dodam, że router prawidłowo działa z cp, plus.
Bardzo proszę o pomoc w ustawieniach.
Tomek

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~daniel139

 

Nju internetow - ustawienia. (2019-12-05 11:39)

Witam. Czy ktoś może mi pomóc ?. Mianowicie nie mam internetu na telefonie. 2  dni temu przełożyłam kartę z play na nju i chyba nie skonfigurowałam telefonu pewnie dlatego nie ma internetu. Jak to zrobić ? Można w ogóle zrobić tą konfigurecje jeszcze teraz ?. 

~angela1

odpowiedź

Nju internetow - ustawienia. | pilotka (02.11.2018, 13:20)

Jeżeli nie ma tej funkcji, to nie możesz zapisać numeru konta w pliku albo dodać do listy odbiorców zdefiniowanych w ustawieniach konta bankowego zamiast za każdym razem przepisywać? W nju jest możliwość skorzystania z polecenia zapłaty, bank samodzielnie będzie opłacał faktury pod warunkiem zapewnienia środków na rachunku bankowym.

Edit: sprawdziłam, jak wejdziesz w zakładkę faktury jest numer konta do wpłaty, który bez problemu można skopiować.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 1 zalogowanych użytkowników