forumnju z rachunkiemusługiInternet LTE - problemy centrum Lublina

Internet LTE - problemy centrum Lublina

 

Internet LTE - problemy centrum Lublina (2016-06-02 11:22)

Dzień dobry, od jakiegoś tygodnia mam problemy z mobilnym internetem w Nju. Po pierwsze internet strasznie słabo hula mimo wyświetlającej się ikonki przy zasięgu "LTE" oraz jego restarty. Chodzi centrum Lublina i ulice: Okopowa, Narutowicza, Hempla. W innych rejonach nie zauważyłem tego problemu. Może przekaźniki Orange mają awarię bo na drugiej karcie sim od Orange tnie mi rozmowy też od jakiegoś tygodnia może nawet trochę dłużej. Proszę o informacje w sprawie.

~szypto

 

Internet LTE - problemy centrum Lublina (2016-06-06 10:55)

Mam to samo w Zamościu, dołączam się do prośby o rozwiązanie problemu, w przeciwnym razie przejdę do konkurencji, pozdrawiam. 

~sub

 

Internet LTE - problemy centrum Lublina (2016-06-07 15:16)

Problemy i ewentualne usterki zgłaszać do BOK. Tu jest forum użytkowników NJU.

~zenobia

 

Internet LTE - problemy centrum Lublina (2016-06-09 10:55)

Chyba napisałem, że mam problemy z internetem w NJU !

~szypto

 

Internet LTE - problemy centrum Lublina (2016-06-09 15:27)

I dostałeś odpowiedź, że to jest forum użytkowników, takich jak Ty. Pisząc tutaj dzielisz się informacjami czy problemami z innymi klientami nju, ale nie jest to kontakt z BOK!

[edytowane przez martinezcb o 15:28 w dniu 2016-06-09]

odpowiedź

Internet LTE - problemy centrum Lublina | ~szypto (02.06.2016, 11:22)

Dzień dobry, od jakiegoś tygodnia mam problemy z mobilnym internetem w Nju. Po pierwsze internet strasznie słabo hula mimo wyświetlającej się ikonki przy zasięgu "LTE" oraz jego restarty. Chodzi centrum Lublina i ulice: Okopowa, Narutowicza, Hempla. W innych rejonach nie zauważyłem tego problemu. Może przekaźniki Orange mają awarię bo na drugiej karcie sim od Orange tnie mi rozmowy też od jakiegoś tygodnia może nawet trochę dłużej. Proszę o informacje w sprawie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników