forumnju z rachunkiemofertaUmowę podpisywałam w sierpniu włówczas był normalny numer do konraktu komórkowy,według stawe operatora teraz nie ma....można połaczyć sie tylko płacąc 5 złotych złotych za rozmowę ciekawe dlaczego???

Umowę podpisywałam w sierpniu włówczas był normalny numer do konraktu komórkowy,według stawe operatora teraz nie ma....można połaczyć sie tylko płacąc 5 złotych złotych za rozmowę ciekawe dlaczego???

 

Umowę podpisywałam w sierpniu włówczas był normalny numer do konraktu komórkowy,według stawe operatora teraz nie ma....można połaczyć sie tylko płacąc 5 złotych złotych za rozmowę ciekawe dlaczego??? (2013-09-18 13:15)

Umowę z rachunkiem podpisywałam w sierpniu,wtedy był normalny numer do kontaktu,normalny komórkowy,teraz nie ma jest tylko ten gdzie za połączenie płacisz 5 złotych, dlaczego nie ma numeru żadnego do połaczeń z klientem wegług stawek operatora......już nawet nie marzę o połączeniu bezpłatnym z klientem...asle ...po prostu normalny numer do rozmowy z klientem.....???????

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~iza

 

Umowę podpisywałam w sierpniu włówczas był normalny numer do konraktu komórkowy,według stawe operatora teraz nie ma....można połaczyć sie tylko płacąc 5 złotych złotych za rozmowę ciekawe dlaczego??? (2013-09-23 14:01)

Dobre pytanie.


Mam problem techniczny, ludzie nie mogą się do mnie dodzwonić, a ja nawet nie mogę zadzwonić do operatora zapytać dlaczego tak się dzieje.. Trzeba 5zl wybulić.

~krzy

 

Umowę podpisywałam w sierpniu włówczas był normalny numer do konraktu komórkowy,według stawe operatora teraz nie ma....można połaczyć sie tylko płacąc 5 złotych złotych za rozmowę ciekawe dlaczego??? (2013-09-23 17:03)

Normalny numer wciąż jest i informacja o nim jest na stronach nju.

 

Umowę podpisywałam w sierpniu włówczas był normalny numer do konraktu komórkowy,według stawe operatora teraz nie ma....można połaczyć sie tylko płacąc 5 złotych złotych za rozmowę ciekawe dlaczego??? (2014-06-29 14:15)

Nie trzeba. Jest poczta, jest czat.

odpowiedź

Umowę podpisywałam w sierpniu włówczas był normalny numer do konraktu komórkowy,według stawe operatora teraz nie ma....można połaczyć sie tylko płacąc 5 złotych złotych za rozmowę ciekawe dlaczego??? | ~iza (18.09.2013, 13:15)

Umowę z rachunkiem podpisywałam w sierpniu,wtedy był normalny numer do kontaktu,normalny komórkowy,teraz nie ma jest tylko ten gdzie za połączenie płacisz 5 złotych, dlaczego nie ma numeru żadnego do połaczeń z klientem wegług stawek operatora......już nawet nie marzę o połączeniu bezpłatnym z klientem...asle ...po prostu normalny numer do rozmowy z klientem.....???????
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

50 gości i 0 zalogowanych użytkowników