forumnju na kartęofertaPodwójny koszt smsa i rozmowy!

Podwójny koszt smsa i rozmowy!

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2015-12-31 12:20)

Hej!


Mam pewien problem. Przeglądając dzisiaj moją listę połączeń wykonanych przy pomocy nju na kartę zauważyłem, że opłata za każdy sms i każdą rozmowę jest liczona dwukrotnie! :O Zdarza mi się wysłać podwójnego smsa, ale wtedy pobiera pieniądze jak za cztery.


Wiadomość z 14:50 to zwykły, krótki sms - kosztuje 2 x 0,09, a powinien tylko 0,09. Ten z 18:41 był podwójny, czyli powinno być 2 x 0,09, a jest 4 x 0,09.


Zdarzyło się komuś z Was coś podobnego?

http://postimg.org/image/sl8g8wlgb/




 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-08-17 23:54)

Mam to samo. Wszystkie połączenia i SMSy podwójnie. Raz nazwa usługi to Konto Główne a raz '-'. 

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-09-16 10:14)

Hej ja mam tak samo, reklamuje już po raz trzeci i odbijając piłeczkę twierdząc, że jest wszysko ok.

~gość1474013666267

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-09-16 11:19)

Jeden SMS to 160 znaków ale jeśli użyjesz polskie znaki, czy inne znaki specjalne to jeden SMS wyjdzie ok. 70 znaków. Wtedy wiadomość z np. 80 znakami będzie liczona podwójnie, choć laikowi wydaje się, że powinna być liczona pojedynczo.

Ewentualnie upewnij się czy podwójnie ściąga kasę z konta, czy to tylko zdublowane informacje w billingu.
Jeśli od wczoraj nie używałaś telefonu i nie nabijałaś płątnych usług jak transmisja danych itp. to sprawdź stan konta w panelu www i w telefonie. Potem wyślij jednego SMSa testowego i poczekaj na jego rozliczenie.
Jak pojawi się w na billingu to sprawdź potem saldo w panelu www i w telefonie i porównaj, czy zejdzie 9, czy 18 groszy.

Wystarczy chcieć i można samemu dojść do tego, czy kasa znika podwójnie, czy to tylko błąd w wizualnej prezentacji, czy może to jednak błąd użytkownika i wszytko jest OK.

[edytowane przez nju_klient o 11:20 w dniu 2016-09-16]
 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-10-06 10:40)

Mam tak samo. Ale to tylko na liście połączeń jest podwójnie. Sprawdziłem z historią doładowań i wychodzi na to, że w rzeczywistości opłaty pobierane są tylko raz. 

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2016-10-20 15:34)

Widzę, że ten post jest prawie sprzed roku.
Niestety, jak dotąd tego nie naprawili.
Naliczanie jest prawidłowe, tylko wyświetlanie jest podwójne, a niekiedy nawet
potrójne. Suma też jest wyświetlana podwójnie. Mam usługę wszystko komórkowe dziennie za 1,20 i odejmuje się z konta poprawnie, lecz wyświetla zużycie 2,40.
Wykorzystanie internetu wyświetlane jest losowo, raz pojedynczo, a raz podwójnie.
Pozdrawiam.

~jurek

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2017-11-15 21:02)

Minął kolejny rok i widzę, że problem nadal jest. Co za żenada. Nie sposób się połapać czy faktycznie środki są właściwie liczone.

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2019-01-10 11:15)

Rok 2019 - bez zmian. W bilingu pozycje są rozmnożone x2.

~vtech

 

Podwójny koszt smsa i rozmowy! (2019-01-10 11:56)

Witam serdecznie :) To nie jest podwójne naliczenie opłat, a jedynie sposób prezentowania środków przez nju mobile. Ze względu na to, że połączenia są zliczane do limitu w usłudze czy to za 1.20 zł czy za 29 zł, są prezentowane podwójnie, co nie oznacza, że pobiera dwa razy za to samo. Raz połączenie jest prezentowane z wyszarzonym opisem Konto główne i wówczas opłata rzeczywiście schodzi z konta głównego, a drugi raz jest prezentowane, bo jest zliczane do limitu w usłudze obniżającej koszty połączeń, stąd nju tego nie naprawi, bo tartfikacja jest prawidłowa i pobiera tylko raz. Pozdrawiam.

[edytowane przez pilotka o 12:01 w dniu 2019-01-10]

odpowiedź

Podwójny koszt smsa i rozmowy! | wanted (15.11.2017, 21:02)

Minął kolejny rok i widzę, że problem nadal jest. Co za żenada. Nie sposób się połapać czy faktycznie środki są właściwie liczone.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników