aktywacja

 

aktywacja (2013-10-03 09:44)

witam jak aktywowac nową karte sim? czy wystarczy tylko włozenie jej do tel  i włączenie tel?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~lolo

 

aktywacja (2013-10-04 16:40)

wejdź na strone: http://www.njumobile.pl/aktywacja. Tam wpisz kod aktywacyjny (dostałaś go w jednym z maili po zamowieniu nowego numeru) a następnie wpisz caly nr karty sim (masz go na dużej plakietce, z ktorej wyłamałaś kartę SIM. Następnie trzeba poczekać (ponoć nawet kilka godzin), wyłączyć i włączyć telefon i...gotowe :)

~mariq

 

aktywacja (2013-10-04 16:43)

1. Wejdź na stronę www.njumobile.pl/aktywacja
2. Wpisz kod aktywacyjny (masz go w którymś z maili od nju.mobile w swojej skrzynce e-mail)
3. wcisnij "dalej
4. Wpisz nr kart SIM (masz go na plakietce, z której wyłamałaś kartę SIM)
5. i gotowe!


Ponadto trzeba poczekać kilka godzin (według operatora), po czym wyłaczyć i właczyć telefon. Siec powinna złapać zasięg! :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mariq

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1391679524922

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1419850900253

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1419850900253

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~aga

 

aktywacja (2015-01-14 17:33)

Witam. Ja dziś otrzymałam kartę sim z nowym numerem i informacją by ją aktywować na stronie nju, tak jak piszecie, jednak po włożeniu jej do telefonu dostałam wiadomość że trzeba włączyć i wyłączyć telefon by dostać aplikację nju mobile, tak też zrobiłam i od razu po tym zdarzeniu mogę używać tel. Natomiast próba aktywacji na stronie kończy się informacją o błędnym numerze aktywacyjnym. Na pewno nie jest błędny!<br>Więc teraz już nie wiem, albo wprowadzają w błąd (ale po co?)  albo nagle zmieniły się zasady aktywacji...?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1421442895990

 

aktywacja (2015-02-01 16:03)

<BR>pytanie do obsługi <BR>
<BR>aktywowałem kartę na stronie  <span >www.njumobile.pl/aktywacja wszystko poprawnie przeszło tylko tyle ze już czekam 3 dzień a karta dalej jest nie aktywna wyłączam i włączam tel co dziennie i nic wyskakuje inf ze nie powiodła się rejestracja karty sim, co to może być???</span><BR>
<BR><span >cytat]wejdź na strone: http://www.njumobile.pl/aktywacja. Tam wpisz kod aktywacyjny (dostałaś go w jednym z maili po zamówieniu nowego numeru) a następnie wpisz caly nr karty sim (masz go na dużej plakietce, z której wyłamałaś kartę SIM. Następnie trzeba poczekać (ponoć nawet kilka godzin), wyłączyć i włączyć telefon i...gotowe :)</span>
[/cytat]

odpowiedź

aktywacja | ~lolek (02.06.2017, 00:13)

Trochę czasu minęło, problem pozostał ten sam. Błędny kod, ale karta działa.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników