forumnju z rachunkiemusługiWyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł?

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł?

 

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? (2015-08-29 12:30)

Jak w temacie. Bo na razie nie moge aktywować żadnej usługi

 

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? (2015-08-29 12:56)

Nie. Musisz ponownie ją włączyć. Spróbuj się wylogowac i zalogować ponownie i ponów próbę. Ew wyślij START na 8022 jeśli chcesz z powrotem za 29 zł.

 

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? (2015-08-31 17:33)

@s-krobek
piszesz o usłudze "Wszystko komórkowe za 29zł", a moim zdaniem aryanowi chodziło o pierwotną taryfę Nju Buzz, gdzie w standardzie masz 29zł za połączenia na GSM i stacjonarne.

@aryan
Podsumowując "goły" Nju Buzz to właśnie limity:
- 29zł na połączenia głosowe na komórki i stacjonarki
- 9zł na SMS/MMS
- 19zł na 3GB internetu z lejkiem

Jeśli zleciłeś wyłączenie "Jeden na wszystko za 39zł" to od nowego okresu rozliczeniowego będziesz miał "gołego" Nju Buzza z powyższymi limitami.

Jeśli zależy Tobie na innych usługach obniżających koszty to możesz je już teraz aktywować, wówczas zaczną one działać również od nowego okresu rozliczeniowego.
Np. możesz zlecić włączenie "Komórkowe za 19zł", gdzie będziesz miał liczone osobne limity do 19zł za komórki i do 10zł za stacjonarki, a pozostałe limity jak w gołym Nju Buzz
Albo jak pisał s-krobek możesz aktywować "Wszystko komórkowe za 29zł" z nielimitowanyi połączeniami na komórki + nielimitowane SMS/MMS + 2GB netu z lejkiem.

 

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? (2015-09-15 12:11)

To  jak  to  jest  za 29  zł to  co  mam  w  tym  pakiecie  bo  nie  trybie 29  zł  za  wszystko ?

~niew1

 

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? (2015-09-15 17:47)

~niew1 wypiłeś coś? Przeczytaj uważnie co napisał Ci wyżej nju_klient. Możesz też zajrzeć w oferty. A Ty liczysz na drapane.

~jamci

 

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? (2015-10-03 11:22)

Era internetu. Po co czytać jak można kogoś zapytać.....
Nic od siebie

 

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? (2015-10-03 11:37)

<cite class="content">Jak można nawiązać czat z konsultantem?</cite>

odpowiedź

Wyłączyłem usługę jeden na wszystko czy automatycznie wrócę do nju buzz za 29 zł? | aryan (29.08.2015, 12:30)

Jak w temacie. Bo na razie nie moge aktywować żadnej usługi
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników