forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie nr - porażka systemu... kto winien??

Przeniesienie nr - porażka systemu... kto winien??

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~xycajqwu

odpowiedź

Przeniesienie nr - porażka systemu... kto winien?? | ~fabio (13.09.2013, 09:27)

Witam, od pewnego czasu próbuję przenieść nr z plusa do nju... Dociera do mnie kurier z nową kartą oraz plikiem dokumentów do podpisania. Po sprawdzeniu przesyłki prośba z jego strony o podanie peselu, ksera dowodu i takie tam. W tym momencie wychodzi że cały plik dokumentów który został mi podstawiony do podpisania wraz z danymi osobowymi i innymi danymi jest wystawiony na inne nazwisko. Papiery jakiegoś "Kowalskiego" trafiły do mnie natomiast moje trafiły nie wiadomo gdzie:( Odmawiam przyjęcia przesyłki. Po kilku dniach dostaję informację od nju cyt: Witamy. Informujemy że zarejestrowaliśmy zwrot przesyłki. Zachęcamy do ponownego złożenia zamówienia. Ręce mi opadły. Nie dosyć że nju ewidentnie dał ciała, to jeszcze proponują aby po raz kolejny złożyć zamówienie... a co z poprzednim?? Co z danymi które podałem?? Wyraziłem zgody na przetwarzanie?? Po raz kolejny złożyć zamówienie i w przypadku gdy znów któryś z pracowników się pomyli składać kolejne?? Delikatnie mówiąc to trochę niepoważne. Może po przeczytaniu tego ktoś z firmy się wypowie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników