forumnju na kartęusługiInformacje lokalne w telefonie

Informacje lokalne w telefonie

 

Informacje lokalne w telefonie (2015-06-11 16:42)

Witam serdecznie. Mam małe pytanie czy w nju mobile wyświetlane są na ekranie telefonu informacje lokalne ? Tzn pod nazwą sieci w moim wypadku Orange informacje ze stacji bazowej o nazwie miejscowości np: Orange - GDANSK ? Posiadam telefon Sony Ericsson Hazel i mam nju mobile na kartę wcześniej miałem Orange na kartę i wyświetlało a w nju mobile nie wyświetla takich informacji. Mam włączone w menu telefonu opcję: "Infor. stacji bazowej" i mam tą opcje ustawioną na włączone jednak mimo to nie wyświetla sie nazwa miejscowości. Prosiłbym o odpowiedź w tej może i dziwnej ale dla mnie ważnej sprawie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

 

Informacje lokalne w telefonie (2015-10-28 23:26)

to jest odpowiedź na post:

Witam serdecznie. Mam małe pytanie czy w nju mobile wyświetlane są na ekranie telefonu informacje lokalne ? Tzn pod nazwą sieci w moim wypadku Orange informacje ze stacji bazowej o nazwie miejscowości np: Orange - GDANSK ? Posiadam telefon Sony Ericsson Hazel i mam nju mobile na kartę wcześniej miałem Orange na kartę i wyświetlało a w nju mobile nie wyświetla takich informacji. Mam włączone w menu telefonu opcję: "Infor. stacji bazowej" i mam tą opcje ustawioną na włączone jednak mimo to nie wyświetla sie nazwa miejscowości. Prosiłbym o odpowiedź w tej może i dziwnej ale dla mnie ważnej sprawie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.

~jacek21

 

Informacje lokalne w telefonie (2015-10-28 23:28)

Chyba w NJU nie można tego ustawić kanału 50 do odczytu lokalnych informacji ale może ktoś jeszcze temat przerabiał :-)

~jacek21

odpowiedź

Informacje lokalne w telefonie | lukas090 (11.06.2015, 16:42)

Witam serdecznie. Mam małe pytanie czy w nju mobile wyświetlane są na ekranie telefonu informacje lokalne ? Tzn pod nazwą sieci w moim wypadku Orange informacje ze stacji bazowej o nazwie miejscowości np: Orange - GDANSK ? Posiadam telefon Sony Ericsson Hazel i mam nju mobile na kartę wcześniej miałem Orange na kartę i wyświetlało a w nju mobile nie wyświetla takich informacji. Mam włączone w menu telefonu opcję: "Infor. stacji bazowej" i mam tą opcje ustawioną na włączone jednak mimo to nie wyświetla sie nazwa miejscowości. Prosiłbym o odpowiedź w tej może i dziwnej ale dla mnie ważnej sprawie. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 1 zalogowanych użytkowników