forumnju z rachunkiemusługiKonfiguracja telefonu HTC One
Wątek zamknięty

Konfiguracja telefonu HTC One

 

Konfiguracja telefonu HTC One (2013-09-02 20:30)

Witam, posiadam telefon HTC One. Od kiedy włożyłem kartę Nju mobile telefon nie chce połączyć się z internetem przez sieć komórkową. Próbowałem konfigurować APN tak jak to jest podane w instrukcjach w różnych miejscach na stronie njumobile.pl, jednak żadne moje działania nie przynoszą pozytywnych rezultatów. Cały czas pokazuje się komunikat "rozłączono z powodu praku dostępu do usługi". A ponieważ nie ma opcji konfiguracji mojego telefonu przez SMS, tak więc obecnie taka opcja pomocy nie wchodzi w grę.


Proszę o pomoc :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Konfiguracja telefonu HTC One (2013-09-03 01:48)

Problem naprawiła ponowna konfiguracja i restart urządzenia.

Proszę o zamknięcie tematu

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~myku

 

Konfiguracja telefonu HTC One (2013-09-03 09:32)

Sprawdź czy na pewno jest uruchomiona opcja transmisji danych z pozycji telefonu, jesli jest włączona to wyłącz ją i załącz ponownie, a następnie zrestartuj telefon. Po uruchomieniu telefonu sprawdź jak się zachowuje, jak to nie pomoże zrób test krzyżowy i sprawdź kartę w innym telefonie, zobaczysz czy problem leży po stronie karty czy telefonu. Jak w innym telefonie z poprawna konfiguracją, też nie będzie można się połączyć to zostają dwie opcje: albo brak aktywnej usługi transmisji danych na karcie albo wadliwa karta SIM. Jeśli chcesz sprawdzić czy masz aktywne wszystkie usługi na karcie SIM zostaje kontakt z NJU przez formularz na stronie, facebooka lub telefonicznie z OK.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Konfiguracja telefonu HTC One (2013-09-03 09:50)

Wątek zamykam na prośbę autora.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników