forumnju z rachunkiemusługiKtóra opcje wybrac: Jeden na wszystko czy do komórkowych za 19?

Która opcje wybrac: Jeden na wszystko czy do komórkowych za 19?

 

Która opcje wybrac: Jeden na wszystko czy do komórkowych za 19? (2015-05-31 12:03)

Witam. Posiadam nju z rachunkiem w opcji nju buzz.
Obecnie mam włączoną opcję do komórkowych za 19zł, z racji że do stacjonarnych w ogóle nie dzwonię.


Chciałbym dołączyć drugi numer jako nju dodatkowy który tez nie potrzebuje stacjonarnych.


Oraz pytanie o internet.
Co miesiąc kupuje pakiet internetu za 7zł (700mb mi wystarcza a nie chcę korzystać z internetu za 19zł). Czy da się to jakoś jeszcze polepszyć? Mieć ten internet w gratisie?


Co będzie się bardziej opłacać?
Włączyć Jeden na wszystko czy pozostać w do komórkowych?

 

Która opcje wybrac: Jeden na wszystko czy do komórkowych za 19? (2015-05-31 12:27)

W opcji Jeden na wszystko za 39zł masz nolimit GSM, nolimit PSTN, nolimit SMS/MMS + 2GB z lejkiem, co z nju dodatkowym daje średnio 24zł/numer i masz święty spokój.

Teraz sobie wylicz ile średnio płacisz za wszystkie usługi w opcji za 19zł, uwzględnij Nju dodatkowy i porównaj uzyskane kwoty.

Potem musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie, który wariant będzie dla Ciebie lepszy 24zł/numer ze świętym spokojem, czy ewentualnie kilka złotych mniej i niepewność jaki ostateczne rachunek sobie nabijesz.

Albo najprościej, używaj przez kolejne kilka miesięcy opcję 19zł z Nju dodatkowym to samo Ci wyjdzie, który wariant jest dopasowany do Twojego profilu korzystania z telefonu.

P.S. Pamiętaj, że transfer danych jest współdzielony przez oba numery, a w ofercie 19zł do komórkowych po wykorzystaniu pakietu 700MB za 7zł nie masz lejka i wystarczy poza pakietem pobrać 100MB, aby nabiło Tobie dodatkowe 19zł za internet do rachunku.

[edytowane przez nju_klient o 12:43 w dniu 2015-05-31]

odpowiedź

Która opcje wybrac: Jeden na wszystko czy do komórkowych za 19? | adrian (31.05.2015, 12:03)

Witam. Posiadam nju z rachunkiem w opcji nju buzz.
Obecnie mam włączoną opcję do komórkowych za 19zł, z racji że do stacjonarnych w ogóle nie dzwonię.


Chciałbym dołączyć drugi numer jako nju dodatkowy który tez nie potrzebuje stacjonarnych.


Oraz pytanie o internet.
Co miesiąc kupuje pakiet internetu za 7zł (700mb mi wystarcza a nie chcę korzystać z internetu za 19zł). Czy da się to jakoś jeszcze polepszyć? Mieć ten internet w gratisie?


Co będzie się bardziej opłacać?
Włączyć Jeden na wszystko czy pozostać w do komórkowych?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 0 zalogowanych użytkowników