forumnju na kartęusługiNie mogę włączyć usługi

Nie mogę włączyć usługi

 

Nie mogę włączyć usługi (2013-12-20 18:29)

Ten sam problem, po włożeniu karty i doladowaniu 40 zł dostaje sms - 


"Wlaczenie uslugi mozliwe jest po doladowaniu konta za min. 5zl. Doladuj konto i zlec aktywacje uslugi ponownie."


Próbowałem przez kod  z *, sms, konto internetowe i automatyczne biuro obslugi...


O co chodzi??? Muszę czekac do jutra?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wlq

 

Nie mogę włączyć usługi (2013-12-24 10:32)

Witam ,Aby aktywować usługę rozmowę ze wszystkimi lub komórkowymi  ,trzeba bezwzględnie doładować konto kwotą minimum 5zł lub więcej po tej operacji można aktywować daną  usługą.Ja jak doładowałem konto to na drugi dzień aktywowałem usługę lecz za pierwszym rzazem miałem problem po 5 minutach udało się aktywować bez problemu. Pozdrawiam Mariusz

 

Nie mogę włączyć usługi (2013-12-24 10:34)

Witam ,Aby aktywować usługę rozmowę ze wszystkimi lub komórkowymi  ,trzeba bezwzględnie doładować konto kwotą minimum 5zł lub więcej po tej operacji można aktywować daną  usługą.Ja jak doładowałem konto to na drugi dzień aktywowałem usługę lecz za pierwszym rzazem miałem problem po 5 minutach udało się aktywować bez problemu działa. Pozdrawiam Mariusz

 

Nie mogę włączyć usługi (2013-12-28 21:36)

Czytajcie uważnie regulamin...
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-promocyjnej-uslugi-do-komorkowych-za-19zl.pdf
Usługę można włączyć tylko raz w danym okresie rozliczeniowym

 

Nie mogę włączyć usługi (2013-12-29 08:50)

W moim wypadku pomogło odczekanie 24 godzin od aktywacji i doładowania.

~michal1

 

Nie mogę włączyć usługi (2013-12-29 08:55)

Należy odczekać 24 godziny od aktywacji i doładowania.

 

Nie mogę włączyć usługi (2014-06-30 08:11)

Najpierw działanie....później czytanie regulaminu. Powinno być odwrotnie.

odpowiedź

Nie mogę włączyć usługi | marqus88 (09.07.2013, 19:13)

Hej kupiłem dzisiaj nju na kartę, numer jest aktywowany ale nie mogę włączyć tej usługi. Co może być powodem? z góry dziękuje za pomoc 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 1 zalogowanych użytkowników