jeden na wszystko

 

jeden na wszystko (2014-12-23 20:11)

dzisiaj był u mnie kurier. i jestem już w nju buzz, bo wcześniej byłam w orange.<BR>przy wyborze usług od razu zaznaczałam jeden na wszystko i ogólnie pokazuje mi się, że mam tą usługę włączoną. <BR>ale jak sprawdzam listę połączeń, to mam naliczane pieniądze za wszystko. dlaczego ? skoro powinnam mieć wszystko nielimitowane?

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~c24rny

 

jeden na wszystko (2014-12-24 22:15)

Będzie Ci przecież pobierac do kwoty 39 zł. Pózniej będzie dopiero free

 

jeden na wszystko (2014-12-25 18:17)

Ludzie nie rozumieją wogóle oferty. Niezależnie od wybranego planu taryfowego i danej promocji zawsze płaci się według stawek operatora do wyczerpania danych pakietów a potem już są za darmo do końca okresu rozliczeniowego. Z nowym okresem limity odnawiają się.<BR><br><BR>Przykład plan taryfowy nju buzz promocja "jeden na wszystko" gdzie do wykorzystania mamy 39 zł a potem dopiero nielimitowane połączenia,

odpowiedź

jeden na wszystko | gabryś (23.12.2014, 20:11)

dzisiaj był u mnie kurier. i jestem już w nju buzz, bo wcześniej byłam w orange.<BR>przy wyborze usług od razu zaznaczałam jeden na wszystko i ogólnie pokazuje mi się, że mam tą usługę włączoną. <BR>ale jak sprawdzam listę połączeń, to mam naliczane pieniądze za wszystko. dlaczego ? skoro powinnam mieć wszystko nielimitowane?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 2 zalogowanych użytkowników