forumnju na kartęusługiBlokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2013-08-18 12:07)

Czy w NJU jest możliwość włączenia tej blokady, bo nie mogę tego znaleźć na waszej stronie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2013-08-19 08:37)

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2013-08-19 16:43)

Znalazłem że można włączyć blokadę usług Premium ale tylko dla oferty z rachunkiem, a ja chcę włączyć to w ofercie na kartę.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2013-08-20 08:11)

Z tego co wiem, takie blokady są też dostępne dla numerów w ofercie prepaid, jak nie możesz tego znaleźć na stronie i aktywować, to napisz do Nju i niech Ci sami aktywują.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2013-09-07 13:40)

blokade można założyć samodzielnie na koncie orange online, jest to blokada sms mt i mms mt bądź na infolinii

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~antykwak

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2015-06-15 13:50)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~gość1437760047158

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2015-09-11 19:28)

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2015-09-25 15:17)

to jest odpowiedź na post:

W Nju można aktywować pakiet blokad na usługi premium. Sprawdź czy nie masz dostępnej takiej opcji w usługach, np: Blokada sms mo i mt, blokada dostępu do serwisów premium itp.

 

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie (2015-12-08 18:58)

Gdzie w Nju NA KARTĘ można zablokować rozmowy i SMS o podwyższonej opłacie PREMIUM?

Po zalogowaniu znalazłem że w nju Z rachunkiem się da zablokować  a w nju NA KARTĘ NIE WIDZĘ TAKIEJ FUNKCJONALNOŚCI 
Może ktoś konkretnie odpowiedzieć na to pytanie?

odpowiedź

Blokada połączeń dla usług o podwyższonej opłacie | gość1518724952631 (15.02.2018, 21:02)

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników