forumnju z rachunkiemofertaNowa umowa i wymagania

Nowa umowa i wymagania

 

Nowa umowa i wymagania (2013-08-17 21:01)

Nie mam telefonu komórkowego, a więc decyduję się na skorzystanie z waszej oferty nju mobile z rachunkiem. Wybieram sobie nowy numer i wypełniam umowę, w której chcecie ode mnie otrzymać numer telefonu komórkowego do kontaktu z kurierem. Skąd ja mam wytrzasnąć numer telefonu komórkowego przed podpisaniem umowy, skoro będę go miał dopiero po podpisaniu umowy?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~olaboga

 

Nowa umowa i wymagania (2013-08-19 08:23)

Jako nr kontaktowy podaj nr rodziców albo znajomego :). Ewentualnie spróbuj złożyć zamówienie nie podając nr kontaktowego, może przejdzie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Nowa umowa i wymagania (2013-08-21 14:52)

Zamówienie bez podania numeru telefonu nie przechodzi, a dane wstawione do umowy to są moje dane. Jeśli więc jestem zmuszony do umieszczenia numeru telefonu innej osoby, w towarzystwie moich danych to nju zmusza mnie do świadczenia nieprawdy. Myślę, że jakiś złośliwy prawnik mógłby na tym zarobić. Tymczasem podałem numer telefonu bliskiej mi osoby o tym samym adresie zameldowania i sprawdzają mnie już 3 dni. Zobaczymy co z tego wyniknie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~olaboga

 

Nowa umowa i wymagania (2014-06-29 14:20)

Baju, baju, trzeba było podać datę urodzenia....albo numer kołnierzyka.

odpowiedź

Nowa umowa i wymagania | ~olaboga (17.08.2013, 21:01)

Nie mam telefonu komórkowego, a więc decyduję się na skorzystanie z waszej oferty nju mobile z rachunkiem. Wybieram sobie nowy numer i wypełniam umowę, w której chcecie ode mnie otrzymać numer telefonu komórkowego do kontaktu z kurierem. Skąd ja mam wytrzasnąć numer telefonu komórkowego przed podpisaniem umowy, skoro będę go miał dopiero po podpisaniu umowy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 0 zalogowanych użytkowników