forumstrona www, moje kontomoje kontoJak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN?

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN?

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2015-10-07 19:56)

ja zastosowałem się do podanych tu wskazówek, kontakt przez portal nju mobile, ze stosowną notatką ze jestem świadom itp, odpisano, że PIN trzeba wyłączyć z poziomu telefonu a oni nie mogą tego zrobić, problem w tym że na 3 różmych telefonach przy próbie wyłączenia pinu wyświetla błąd, zmienić można bez problemu, dodam że karta nowa (usim) zamieniona na microsim, stąd pin, na starej karcie nie było pinu

[edytowane przez gość1444240610942 o 19:58 w dniu 2015-10-07]
 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2015-10-30 13:27)

Odpowiedź od nju:
"odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że od dnia 19.06.2015 w  Nju Mobile  nie ma  możliwości  zdjęcia kodu PIN  z  jakiejkolwiek  karty SIM."

~endrju1

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2015-11-30 22:10)

Moja korespondencja z nju kabaret w celu wyłączenia PIN
------------------------------------------------------------------------------------------------
W liście datowanym 30 listopada 2015 można przeczytać:
> Witam.

> Dziękuję za zgłoszenie.

> Informuję Pana, że z pozycji operatora nie ma możliwości wyłączenia żądania kodu pin.

> Pozdrawiam
> Joanna Łabenda
> Doradca Klienta
> Nju Mobile  



> Uwaga. Korespondencja wygenerowana automatycznie, prosimy na nia
> nie odpowiadac ? poczta nie bedzie odczytana.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Re: 1484584969

Dzień Dobry

Skoro  z  pozycji  operatora  nie  ma  możliwości wyłączenia kodu PIN, a tym bardziej ja nie mam takiej możliwości, proszę  o  odpowiedz  jaką  mam  przybrać  pozycję  (lub operator) aby
wyłączyć kod PIN?

Czy doradca  klienta  Joanna  Łabenda jest robotem? Skoro odpowiedź ,,wygenerowana automatycznie"

Uwaga Moja korespondencja wygenerowana nie automatycznie, prosimy  nią
odpowiadać ? poczta będzie odczytana.

Ps. Automat ma obowiązek używać polskich znaków.

Pozdrowienia
 




 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2016-01-13 15:19)

Jedyny sposób aby pozbyć się pin to
1. Przenieść numer do orange na prepaid
2. Wymienić kartę na STK
3. Napisać pismo o wyłączenie pin
4. Przenieść się z orange do nju (nie dostajemy nowej karty)
5. Cieszyć się brakiem pin


Niestety orange to moloch więc załatwienie tego to droga przez mękę i myślę, że będzie to kilka pism, wycieczka do salonu w celu szukania karty STK, użeranie się aby zdjęki żądanie. Z nju jako że jest to "dyskont" orange niestety raczej nic nie ugracie bo pewnie od kilku lat w ogólnie nie mają swoich kart STK a i system nie przewiduje takiej operacji. Jedyny sposób to przejść do nich z orange z zachowaniem karty. 

~gchmurka

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2016-01-17 00:11)

to jest odpowiedź na post:

Odpowiedź od nju:
"odpowiedzi na zgłoszenie informuję, że od dnia 19.06.2015 w  Nju Mobile  nie ma  możliwości  zdjęcia kodu PIN  z  jakiejkolwiek  karty SIM."




Wobec tego może jakiś przedstawiciel njumobile w logiczny sposób wytłumaczy fakt, iż niedawno do umowy którą dostarczył mi kurier został też dołożony prezent w postaci karty LTE z 2GB do wykorzystania. Karta najzwyczajniej PIN-u NIE MA - więc tym bardziej zdejmować chyba nie ma czego, no nie?

~plx

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2016-01-19 17:59)

Troszkę dziwne co tu czytam.
Mam trzy numery w nju i na każdej karcie da się wyłączyć sprawdzanie kodu PIN.
Może to kwestia telefonu, jego oprogramowania. Nie każdy telefon potrafi "dojść" do wszystkich ustawień.
Sugeruję próbę na kilku różnych aparatach, różnych producentów.

pozdrawiam,
Piotr

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2016-04-22 10:55)

to jest odpowiedź na post:

Zdjęcie kodu PIN jest możliwe tylko z kart STK.


Dyspozycje zdjęcia kodu PIN, można zlecić poprzez formularz kontaktowy na stronie NJU lub kontaktując się telefonicznie z BOK.


Wyłączenie kodu jest bezpłatne.


Zgłaszając takie zamówienie przez formularz, trzeba dopisać taki tekst:



"Zostałem poinformowany o zagrożeniach, które mogą zaistnieć w sytuacji gdy moja karta SIM nie jest zabezpieczona kodem PIN i biorę pełną odpowiedzialność za nieautoryzowany dostęp do karty SIM."


Tekst przepisany słowo w słowo od doradcy, podczas kontaktu z BOK, mówią, że musi być ten dopisek, bo bez tego nie usuną kodu.


Jak już PIN na karcie jest zdjęty, zlecamy jego wyłączenie również z pozycji telefonu i możemy korzystać z niezabezpieczonej karty. 



~gość1461315346508

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2016-08-04 16:38)

Ja również otrzymałem dziś informację że nie ma możliwości zdjęcia kodu PIN z karty ze względów bezpieczeństwa.
Nie lubię kiedy operator traktuje mnie jak idiotę i wie lepiej co dla mnie dobre.

Mam w telefonie bardzo przydatną funkcję "timer", telefon wyłącza się na noc i włącza przed dzwonkiem budzika.
Dzięki operatorowi budzik nie zadzwoni gdyż nie potrafi wpisać kodu PIN.

Kilka dni temu przeniosłem numer do Nju, gdybym wiedział o w/w fakcie nigdy bym tego nie zrobił.

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2016-08-08 17:22)

Wiec jak jest z tym zdjeciem PIN'u w NJU ?
Moze ktos sie wypowie z firmy.

~bolo

 

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? (2016-08-17 14:48)

Dalej nie zdejmują.
Napisałem w związku z tym do UKE poradzili mi żeby zgłosić to do UOKiK jako naruszenie praw konsumentów, co w najbliższym czasie uczynię.
Przez ten PIN strasznie upierdliwie korzysta się z Laptopów z wbudowanym modemem. Modemów Huawei i kilku tabletów. Nic (oprócz dobrej woli Orange) nie stoi na przeszkodzie żeby tego utrudniacza życia nie było. 

odpowiedź

Jak wyłączyć sprawdzanie kodu PIN? | neon (28.07.2013, 11:16)

Mam pytanie jak w temacie.
Ktoś wie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies