forumnju na kartęusługiNielimitowane sms w NJU na kartę

Nielimitowane sms w NJU na kartę

 

Nielimitowane sms w NJU na kartę (2014-04-09 17:13)

Witam. Mam pytanie. Czy jeżeli będę miała NJU na kartę i będę ładowała konto po 20 zł miesięcznie to będę mogła pisać nielimitowane sms? Jest na to jakiś kod że np. zabiorą mi 9 zł i będę miała nielimitowane sms? Bo nie chcę internetu i rozmów, chcę tylko same sms najlepiej do wszystkich sieci. Jest w ogóle coś takiego? Czy muszę zamówić internet rozmowy i sms razem? :/

~olka

 

Nielimitowane sms w NJU na kartę (2014-04-11 23:56)

w nju na karte to chyba tak nie dział, nie limitowane sms są w nju z aboanmentem ktorego wysokość to 9zł - wiec chyba bardizej ci sie opłąca abonament

 

Nielimitowane sms w NJU na kartę (2014-06-27 07:49)

Niestety, nie możesz mieć tylko opcji, same SMS-y. Jeśli byłabyś na abonament, to w takiej sytuacji płaciłabyś tylko 9 PLN i SMS-ów do woli.

odpowiedź

Nielimitowane sms w NJU na kartę | ~olka (09.04.2014, 17:13)

Witam. Mam pytanie. Czy jeżeli będę miała NJU na kartę i będę ładowała konto po 20 zł miesięcznie to będę mogła pisać nielimitowane sms? Jest na to jakiś kod że np. zabiorą mi 9 zł i będę miała nielimitowane sms? Bo nie chcę internetu i rozmów, chcę tylko same sms najlepiej do wszystkich sieci. Jest w ogóle coś takiego? Czy muszę zamówić internet rozmowy i sms razem? :/
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników