forumnju na kartęusługiPrzekierowanie połączeń

Przekierowanie połączeń

 

Przekierowanie połączeń (2024-05-06 18:14)

Mam takie pytanie:
Jeżeli  na karcie sim A zablokowałem niektóre numery z poziomu Androida i przekieruję połączenia na kartę sim B,którą mam w starym klawiaturowym telefonie,to te zablokowane numery zostaną przekierowane czy też nie?
Bo z jednej strony działa blokada żeby nie mogli się do mnie dodzwonić,ale z drugiej strony uaktywniona jest opcja przekierowania połączeń na inny numer,więc nie wiem jak to technicznie jest rozwiązane.
Proszę o odpowiedź.

 

Przekierowanie połączeń (2024-05-07 09:51)

Jeżeli w telefonie zablokujesz konkretne numery i zrobisz przekierowanie na inny telefon to wszystkie połączenia będą tam przekierowane ( nawet te zablokowane ) . Przekierowanie robi się centralnie i jest odpłatne z wyjątkiem poczty głosowej . PRZEKIEROWANIE I BLOKADA

~polaa

 

Przekierowanie połączeń (2024-05-07 17:19)

Dzięki za odpowiedź.
Może być tak jak piszesz,chociaż są i tacy,którzy twierdzą że zablokowanie niektórych numerów powoduje,że telefon to wykrywa i nie są one przekierowywane.
Może jeszcze ktoś się wypowie.
Idąc Twoim tropem ~polaa, to znaczyło by to także,że w przypadku blokady połączeń anonimowych również te  połączenia z nierozpoznanym numerem  są przekierowywane.

 

Przekierowanie połączeń (2024-05-08 11:30)

arni . Nie chcę wchodzić w szczegóły , ale jak pisałam wcześniej wszystko odbywa się w centrali . Przykład - poczta głosowa przecież nie nagrywa się na telefonie. Podobnie przekierowanie , jak telefon może przekierować lub nie jeżeli jest wyłączony lub padła bateria .

~polaa

 

Przekierowanie połączeń (2024-05-08 19:24)

to jest odpowiedź na post:

arni . Nie chcę wchodzić w szczegóły , ale jak pisałam wcześniej wszystko odbywa się w centrali . Przykład - poczta głosowa przecież nie nagrywa się na telefonie. Podobnie przekierowanie , jak telefon może przekierować lub nie jeżeli jest wyłączony lub padła bateria .

</div><div>
</div><div>W jakiej centrali? Na Mokotowie?
Może jednak wejdź w szczegóły skoro jaki widać je znasz i opisz dokładnie co i gdzie jest przekierowywane?
</div>

~gość1715189048892

 

Przekierowanie połączeń (2024-05-08 20:34)

to jest odpowiedź na post:

W jakiej centrali?

W telefonach stacjonarnych przekazywaie odbywało sie w centali telefonicznej. W komórkach - tez coś w tym rodzaju, czyli w systemie operatora. Zamiast na Twój numer od razu łączy rozmowe ze wskazanym jako docelowy (np poczta głosową)

odpowiedź

Przekierowanie połączeń | arni (06.05.2024, 18:14)

Mam takie pytanie:
Jeżeli  na karcie sim A zablokowałem niektóre numery z poziomu Androida i przekieruję połączenia na kartę sim B,którą mam w starym klawiaturowym telefonie,to te zablokowane numery zostaną przekierowane czy też nie?
Bo z jednej strony działa blokada żeby nie mogli się do mnie dodzwonić,ale z drugiej strony uaktywniona jest opcja przekierowania połączeń na inny numer,więc nie wiem jak to technicznie jest rozwiązane.
Proszę o odpowiedź.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

32 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies