forumnju na kartęusługiApel do Orange - usunięcie blokady usług Premium (połączenia smsy) w usłudze NJU SUBSKRYPCJA

Apel do Orange - usunięcie blokady usług Premium (połączenia smsy) w usłudze NJU SUBSKRYPCJA

 

Apel do Orange - usunięcie blokady usług Premium (połączenia smsy) w usłudze NJU SUBSKRYPCJA (2024-04-17 14:35)

W poniedziałek przeniosłem do oferty NJU SUBSKRYPCJA 2 numery. Oferta dla mnie idealna, ale? już wczoraj napotkałem jedną, poważną wadę. Nieusuwalna (co potwierdził konsultant na czacie) blokada usług Premium, czyli połączeń i smsów o podwyższonej płatności. Pal licho smsy, choć czasem warto wysłać jakiegoś charytatywnego, ale wiele instytucji, w tym np. banki, mają infolinie, których numery zaczynają się od 801, a to już jest usługa premium. No i jak tu się dodzwonić na taką infolinię z nju? Trzeba dokupić jeszcze jedną kartę SIM, np. z Orange Free? Ja rozumiem względy bezpieczeństwa, bo czasem usługi Premium potrafią nieroztropnym abonentom narobić kłopotów, ale bądźmy dorośli. Jako klienci NJU SUBSKRYPCJA powinniśmy mieć możliwość zdjęcia blokady na usługi Premium, z które i tak będziemy musieli zapłacić dodatkowo, poza planem subskrypcyjnym. Choćby ze względu na możliwość dodzwonienia się na infolinie różnych instytucji. A w tym przypadku tak fajna oferta jak NJU SUBSKRYPCJA staje się bezużyteczna.

~rostov

 

Apel do Orange - usunięcie blokady usług Premium (połączenia smsy) w usłudze NJU SUBSKRYPCJA (2024-04-17 21:29)

to jest odpowiedź na post:

W poniedziałek przeniosłem do oferty NJU SUBSKRYPCJA 2 numery.(...) A w tym przypadku tak fajna oferta jak NJU SUBSKRYPCJA staje się bezużyteczna.

</div><div>
</div><div>Jest to jednoznacznie zapisane w regulaminie tej usługi.
I to nie jest miejsce do apelowania o cokolwiek do nju bo tu nikt z nju ani z Orange nei zagląda.
</div>

~gość1713382157807

odpowiedź

Apel do Orange - usunięcie blokady usług Premium (połączenia smsy) w usłudze NJU SUBSKRYPCJA | ~rostov (17.04.2024, 14:35)

W poniedziałek przeniosłem do oferty NJU SUBSKRYPCJA 2 numery. Oferta dla mnie idealna, ale? już wczoraj napotkałem jedną, poważną wadę. Nieusuwalna (co potwierdził konsultant na czacie) blokada usług Premium, czyli połączeń i smsów o podwyższonej płatności. Pal licho smsy, choć czasem warto wysłać jakiegoś charytatywnego, ale wiele instytucji, w tym np. banki, mają infolinie, których numery zaczynają się od 801, a to już jest usługa premium. No i jak tu się dodzwonić na taką infolinię z nju? Trzeba dokupić jeszcze jedną kartę SIM, np. z Orange Free? Ja rozumiem względy bezpieczeństwa, bo czasem usługi Premium potrafią nieroztropnym abonentom narobić kłopotów, ale bądźmy dorośli. Jako klienci NJU SUBSKRYPCJA powinniśmy mieć możliwość zdjęcia blokady na usługi Premium, z które i tak będziemy musieli zapłacić dodatkowo, poza planem subskrypcyjnym. Choćby ze względu na możliwość dodzwonienia się na infolinie różnych instytucji. A w tym przypadku tak fajna oferta jak NJU SUBSKRYPCJA staje się bezużyteczna.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników