forumnju z rachunkiemofertaInternet na UE w abonamencie

Internet na UE w abonamencie

 

Internet na UE w abonamencie (2024-04-23 14:21)

Pytanie odnośnie internetu w Unii. W subskrypcji dla 3 numerów jest podział po 6,31GB dla każdego numeru a jak jest w abonamencie? Dla 3 numerów to 10,45GB tylko czy to też jest rozdzielone na stałą wartość pomiędzy numery czy może jest to pula którą mógłbym wykorzystać jednym numerem? Z trzech numerów tylko ja wyjeżdżam za granicę.

~vergil

 

Internet na UE w abonamencie (2024-04-23 19:54)

to jest odpowiedź na post:

Pytanie odnośnie internetu w Unii. W subskrypcji dla 3 numerów jest podział po 6,31GB dla każdego numeru a jak jest w abonamencie? Dla 3 numerów to 10,45GB tylko czy to też jest rozdzielone na stałą wartość pomiędzy numery czy może jest to pula którą mógłbym wykorzystać jednym numerem? Z trzech numerów tylko ja wyjeżdżam za granicę.



W abonamencie pakiet UE jest wspólny na wszystkie trzy numery. Możesz całą pulę wykorzystać na jednym numerze.

~gość1713894873065

odpowiedź

Internet na UE w abonamencie | ~vergil (23.04.2024, 14:21)

Pytanie odnośnie internetu w Unii. W subskrypcji dla 3 numerów jest podział po 6,31GB dla każdego numeru a jak jest w abonamencie? Dla 3 numerów to 10,45GB tylko czy to też jest rozdzielone na stałą wartość pomiędzy numery czy może jest to pula którą mógłbym wykorzystać jednym numerem? Z trzech numerów tylko ja wyjeżdżam za granicę.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

47 gości i 0 zalogowanych użytkowników